Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 5 méter hosszú medencében...

5 méter hosszú medencében lehet úszni?

Figyelt kérdés

Most veszünk medencét nyárra, ezért érdekel. A vízmélység 1,40 méter, azzal nincs gond, de kicsit rövidnek gondolom. Sajnos kicsi az udvar, hosszabb nem férne el.

Már utána olvastam több oldalon is, de hátha van valakinek tapasztalata.....



2020. ápr. 30. 14:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy egyébként alacsonyabb vagyok (160 cm).
2020. ápr. 30. 14:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Egyhuzamban olyan 4 métert.
2020. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Simán, akár kilométereket is:


[link]

2020. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek annyi pénzt kidobni? Fogsz egy kötelet, rákötöd a derekadra és a medence hátsó falához. Aztán lehet lapátolni. Ha nem a medence közepén, hanem a szélén vagy akkor meg tudod forgatni a vizet simán. gyors és hátúszással mindenképpen elférsz a széléhez közelebb is.
2020. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó igen, most látom, a Kapás Boglárka módszert írtam az előbb! :) Létezik egyébként direkt nagyteljesítményű vízforgató is, pénzkidobás. Kötél helyett valami gumit használj, Boginak is az van.
2020. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
haha ez tetszett (a bogis válasz) xD
2020. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!