Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen klórozott kerti...

Terhesen klórozott kerti medencébe belemehetek?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok, 3 nappal ezelőtt zárt volz még a méhszáj.

A barátnőmék felengedték a medencét pát napja, ma próbálnánk ki először.

Klórozva van, belemehetek?

Közfürdőbe nem mennék, nem mentünk welnessezni sem a fertőzésveszély miatt, de nem tudom, hogy egy sima kerti medence okozhat-e valami bajt?

Előre is köszi a választ.



2016. júl. 1. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Miután klórt öntünk bele, mi kb. 24 óra múlva használjuk a medencét.
2016. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan, de csak a klórozás után 2-3 nappal, amikor már teljesen feloldódott a klór (ha gyorsan oldódót tettek bele, akkor 1 nap is elég).

Nekem a nőgyógyász azt mondta a 8. héten, hogy a legjobb testmozgás terhesen az úszás, és azt mondta hogyha van otthon medencénk akkor próbáljak meg minden nap úszni egy kicsit. Termál vizet és jacuzzit tiltotta csak, mert a túl meleg víz nem tesz jót a babának. De ha félsz akkor kérdezd meg az orvosod előtte.

2016. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az tök jó, csak nem ezt kèrdeztem :)
2016. júl. 1. 11:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, köszönöm szépen.
2016. júl. 1. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
1. vagyok, mi a baj a válaszommal???
2016. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
20hetes vagyok en szoktam furdeni a medencenkben. Klor tablettas:) lehet benne furdeni :)
2016. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok, én is fürdök a klórtablettás medencénkben! Annyi, hogy a tabletta belerakása után 1 napig nem, de akkor a férjem és a kislányom sem megy bele! :) 3 hét múlva tengerparton leszünk, előtte megnéz az orvosom, de egyébként szabad utat adott! :)
2016. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem éppen tegnap mondta a védőnőm, hogy valamit használjak akármilyen medencébe megyek. Pl tampont... Bár én inkább nem megyek medencébe, mert tampont sem akarok használni. :)
2016. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem akkor délután csobbanunk egy picit :)
2016. júl. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!