Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hasfájás?

Terhesség alatt hasfájás?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után most mertem kimozdulni és sétálni orvosi engedélyel, tegnap és ma este is elmentem sétálni egy kicsit, de pár perc után két oldali és derékfájás jött rám, nem görcs hanem fájt és bele-bele szurkált! De amint leülök vagy ledőlök és iszom egy pohár hideg vizet jobban vagyok és pár perc és a fájdalom elis múlik, a lakásba is mozgok de itt bent semmi ilyet nem éreztem! Írtam a dokimmak, de még nem jött válasz, lehet ez meg normális? 15hetes leszek!
2021. jún. 23. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a sétától húzódnak a mehszalagok, bár nekem inkább félidőtől volt jellemző. Elég jellegzetes, kétoldali húzó érzés.
2021. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális, nekem is kb 15 hetesen kezdődött. Szedj magnéziumot, az nagyon sokat segít! :)
2021. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magnézium tényleg rengeteget segít, illetve én huszon valahanyadik héttől hordtam pocaktamaszt. Az is sokat segített, levette a terhet a gerincemről, derekamról stb.:)
2021. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szegyél sok magnéziumot,vagy vegyél pocaktámaszt,ami enyhiti fájdalmakat
2021. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak átmenetileg volt ez a derékfájás tizenvalahány hetesen, 1-2 óra séta után jelentkezett. Sokat puffadtam is, az rontott rajta, mert akkor nem tudtam úgy támasztani a hasizmaimmal a derekamat. Most 26 hetes vagyok, és már rég elmúlt a probléma, újra tudok sokat sétálgatni, a Pilisben is voltunk pár napja (egy nem túl meredek, pár órás körre, sok pihenővel, amit még bírtam keményedés nélkül).
2021. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek 😊 tipikusan az a kismama vagyok aki mindentől parázik és aki szerint semmi nem normális, igyekszem ezt legyőzni és csakis a jóra gondolni csak eddig problémás terhesség volt így nehezebb!
2021. jún. 24. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!