Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt görcsös hasfájás?

Terhesség alatt görcsös hasfájás?

Figyelt kérdés

Sajnos a terhességem elejétől kezdve szüntelenül fáj, görcsöl a hasam. Sokáig kb. a terhességem 11. hetéig volt barnás folyásom és néha enyhe vérzésem.

Az orvosom a 9. hétben placenta previaval diganosztizált. Viszont 13 hetesen voltam genetikai ultrahangon most viszont azt mondták, hogy minden a helyén van és hála Isten a baba is egészséges.A barnás folyás és a vérzés mostanra elmúlt de a hasfájás és a görcs az megmaradt.

Placenta previa kizárva akkor

talán ez a vetélés előjele?

Most a terhességem 14.hetében járok.


2021. máj. 7. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 16.hétig folyamat görcsölt a hasam. Nem kicsit.

6x véreztem, nem csak barnáztam addig.

Sosem láttak semmi bajt.

Most kezdem a 19.hetet, minden a legnagyobb rendben :)


Iszonyúsok magnézium és rengeteg pihenés. Mást nem nagyon lehet vele kezdeni.

2021. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ez így egy kicsit megnyugtat :) remélem nem lesz semmi baj.
2021. máj. 7. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az elején, vérzés is. Nem volt semmi gond szerencsére. A placenta teljesen fedte a méhszájat a 11. Héten, de a 20. hétre szépen feljebb ment. Addig viszont szigorú fekvés volt, hogy ne legyen újabb vérzés. Ne erőlködj, ne emelj.(A genetikai ultrahangon leleten nem szerepel, hogy a placenta rálóg-e esetleg a méhszájra? Nekem rajta van, amiatt kérdezem.)
2021. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is görcsöltem sokáig, igaz, nem nagyon, de úgy a 16. hétig kb.

Az, hogy most hol van a méhlepény, olyan sokat nem számít, mert még bőven van ideje arrébbmenni.

2021. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A papíron az van hogy a hátsó falon tapad.

Az előző orvos viszont azt mondta, hogy teljesen fedi.

2021. máj. 7. 16:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!