Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfájós terhesség?

Hasfájós terhesség?

Figyelt kérdés

17 hetes kismama vagyok.

Mióta várandós vagyok szinte mindennapos az ilyen-olyan fájdalom, feszítés, húzódás stb. a hasamban. Már kb a 8.héttől érzem ezeket a tüneteket. Magánorvoshoz járok, volt hogy emiatt plusszba meg is nézett de soha nem volt semmi probléma.

Általában periodikusan vannak ezek a panaszaim, tehát 3-4 napig szinte minden mozdulatra iszonyúan feszül, fáj az egész alhasam, a hüvelyem is, mintha ki akarna szakadni. Aztán elmúlik és 3-4 napig semmi. Ezek nem olyan erős fájdalmak hogy ne bírjam ki, de eléggé zavaróak.

Magnéziumot szedek rendszeresen.

Másak is volt ilyen terhessége, hogy állandóan fájt a hasa?



2021. márc. 7. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 16hetes vagyok és nekem általában reggel szokott fájni mikor felkelek de nagyon durván. Úgy tudnám elmagyarázni, hogy olyan érzés mintha nagyon kellene nagyvécézned de vissza kell tartanod. Na nálam ez a fájdalom van jelen reggelente. Természetesen nem minden reggel. Doki és védőnő is azt mondta amíg nincs vérzés addig minden fájdalom normális. Csütörtökön megyek magánba mindenesetre ott is rákérdezek, hogy tényleg normális e.
2021. márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is mindíg ettől félek, mert nagyon ritkán hallok olyat hogy valakinek ilyen panaszai lennének. Aggódok nehogy nyíljon a méhszáj, vagy rövidüljön a méhnyak. Eddig mindíg minden rendben volt.

Persze minden terhesség más, mindenki máshogy éli meg, csak én nem tudom eldönteni hogy mi normális és mikor van baj.

2021. márc. 7. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:
3%
Mi lesz veletek majd az utolsó trimeszterben, amikor tényleg minden fájni fog?
2021. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a második trimeszterben, volt, hogy egy hétig szinte csak feküdtem, mert minden mozdulatra annyira fájt a lágyékom. Szerintem akkoriban nőhetett egy nagyobbat a méhem. A doki volt, hogy megnézett pluszban engem is, de minden rendben volt, azt mondta, hogy nyúlnak a szalagok. Érdekes módon a harmadik trimeszterre szerencsére megszűntek, most ezt az időszakot jobban viselem :) Hátha nálatok is így lesz.
2021. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!