Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jó értek? Nem kevés?

Ez jó értek? Nem kevés?

Figyelt kérdés

Progeszteron: 89,40 nmol/l

6 hetes és 2 napos terhes vagyok.

A lelet szerint ez benne van a normál tartományban (35.68-286.20 nmol/l)

De sokkal közelebb van az alsó határértékhez, mint a felsőhöz.

Sajnos már volt egy vetélésem, azért nézettem meg. Magamtól csinaltattam, az orvos azt mondta nem szükséges. Hozzá amúgy pár nap múlva megyek, de addig is érdekel mit gondoltok.


Szerintetek nem alacsony ez az érték?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2021. jún. 24. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Népszerűtlen leszek, de:

pontosan ezért nem kellene még önköltségre se vállalnia javaslat vagy beutaló nélkül egy labornak se vérvételt. (Ahogy a ct, mr esetén se, nem véletlen)

“De hát fizetek érte nekem mindent lehet”, aztán meg pánikolok mert ugyan referencia értéken belüli, de nem tankönyvi az eredmény, orvoshoz meg csak holnap jutok vagy még orvosom sincs.

2021. jún. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Totál egyetértek az elsővel...

Az orvos elmondta nem kell a vizsgálat. Erre te elmész, kidobsz egy vagyont, és utana idejössz hisztizni, hogy "benne vagyok a normál tartomanyba" de vajon mégis jo lehet ez az eredmény?!


Ha az orvosod elmondta hogy minden oké... akkor mit parázol?

Ha az a baba el akar menni csinaltathatsz 28 önköltséges labort, kiírhatsz 37 kerdést, akkor is elmegy. Ha maradni akar, akkor meg úgyis marad...


Mondom ezt úgy, hogy én is éltem át vetélést, megsem ment el az eszem.

2021. jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne nézethetné meg?! Remélhetőleg van itt segítőkészebb válaszoló is, mint az első kettő. Én nem tudom mennyinek kellene lennie, de azt gondolom, hogy a saját pénzeden azt nézetsz meg, amit akarsz.
2021. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
3. aztán meg itt kérdezgetsz feleslegesen és aggódsz olyanon amin amúgy nem kellene. Saját magadnak gyártod a problémát.
2021. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
És most mennyivel vagy beljebb, hogy megcsináltattad? Csak forgatod magad rajta. Mit tud csinálni ezzel az orvos? Semmit. Mit tud csinálni mégegy vetéléssel? Semmit. Akkor mi értelme szétbszni magad idegileg? Semmi... Nem is tudom, hogy mit vártál ettől az eredménytől.
2021. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó érték.
2021. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem alacsony. Ez jó. Nekem olyan 30-40 volt és megmaradtak a gyerekeim.
2021. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5+2 hetesen volt 95, 5+6 hetesen 78 nmol/l.

Én azért ijedtem meg mert csökkent.

A nőgyógyász azt mondta, teljesen rendben van, a progi akár egy napon belül is nagy ingadozást mutathat, ezért rutinból nem is szokták nézni.

Most vagyok 11 hetes, eddig minden rendben van a terhességgel.

2021. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
baba él? hogy vagytok?
2022. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!