Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baja lehet a babának ha nem...

Baja lehet a babának ha nem szedem rendszeresen a Femibion 1 tablettát?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok. 5 hetesen már az orvos mondta, hogy kezdjem szedni a Femibion 1 tablettát. Na most az a helyzet, hogy nem igazán szedtem minden nap ahogy kellene. Tudom, felelötlensèg, de egy kisebb baj is van a háttèrbe. Egyenesen pánikrohamot kapok amikor le kell nyeljem a tablettát ès van, hogy 3-4 pohár víz után sikerül csak lenyelnem. Már szinte elolvad a számba ès egyszerüen szenvedès az az egy szem tabletta lenyelèse.

A babának lehet valami baja ha ezt nem szedtem rendszeresen?



2021. jún. 25. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy...én hánytam, azért szedtem össze-vissza, semmi gondja ebből nem lett a babámnak. Próbálj esetleg másik vitamint, ami kisebb.
2021. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne felelőtlenség? Nem kötelező semmit szedni. Ha egészséges vagy, változatosan eszel stb akkor megkap a baba mindent tőled. Ha verkep kimutatja, hogy pl vashianyod van vagy valami, majd szedsz azt.


Mindegyik fajta vitamintol hánytam, igy nem szedtem semmit 2 hét próbálkozás után, hogy melyik jó. Majd kicsattan azóta is sz egészségtől a másfél éves, nekem se volt semmi baj és még mindig szopik pl.

2021. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt szedni.

Bemész a gyógyszertárban aztán megmondod jogy olyan terhesvitamint szeretnél, amit könnyű lenyelni...

Nagyvinalakban ugyanaz van mindegyikben, tökmindegy melyiket szeded a 40 közül

2021. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam :) kèt hete voltam vèrvètelen, a vèrkèpem szerencsère tökèletes.
2021. jún. 25. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi lenne ha folyékony vagy gumicukor kismama vitamint szednél? Vagy olyan kapszulásat amit ki tudsz nyitni és vízben feloldva meginni? Legyél kreatív, rengeteg kismama vitamin van a piacon. :)

[link]


[link]

[link]

2021. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogy ennyi fajta vitamin lètezik. Köszönöm. Akkor beszerzem ezek közül az egyiket.

Elso babát várom, így vakon követtem a doki utasításait.

2021. jún. 25. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha egyáltalán nem szednéd sem lenne baja
2021. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nyelésre adnék egy tippet, ami nálam bevállt:

Relaxáció, meditáció.

Mielőtt beveszed a gyógyszert, lazítsd el a torkodat, nyugodj le és lazítsd el az egész tested. Képzeld el, hogy szétfolyik a torkod, annyira elernyedt.

Ezt a képet fenntartva, relaxálva vedd be a tabit és nyeld le sok vízzel.

Egy idő után teljes relax nélkül is el tudod lazítani a torkod.

Én sokáig küzdöttem az óriástablettákkal, most meg már egyszerre nyelem a vitaminokat.

2021. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!