Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » CPC valamint oldal kamra...

CPC valamint oldal kamra távolság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma volt a 18. Heti genetikai ultrahangom, melynen észrevettek mindkét oldali plexusban (agyi féteke) 5-5 mm-es CPC-t. Illetve még rá van írva a papírra hogy az oldalkamrák átlagos távolsága 7 mm.


Az ultrahangos orvos leírhatatlanul semmit mondó volt. Azt mondta menjek el genetikai tanácsadásra illetve h beszéljek az orvosommal. Az orvosomat nyilvan nem lehet elérni hozzá jövő hét csutortokon megyek. A genetikus sajnos ma mar nem tudott fogadni majdnem 2 hétre kaptam idpontotot. Az asszisztens ott annyit mondott hogy a 7 mm-es oldalkamra távolság szerinte nagyobbnak mondtható illetve a 2 cpc miatt gondolkozzunk el a magzavíz vételen.. de kb ennyivel el is küldtek.


A 12. Heten minden rendben volt, csinaltatunk prena testet csak down szindormara ami negatív lett.


Valaki esetleg volt már hasonló cipőben mi lett ennek a vége? Én amit talatam elenyésző infot neten a 7 mm kamra távolságot nem írják nagynak.. ez tényleg utalhat vízfejűségre is? Vagy a együtt a cpc-vel genetiaki rendelleneségre?


Minden segítséget megköszönök. Nagyon elvagyok most keseredve :(



2021. jún. 25. 19:59
 1/3 A kérdező kommentje:
* oldalkamrák átlagos tágassága. Bocsánat elírtam.
2021. jún. 25. 20:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz így, nagyon bunkók veled. Hogy van a baba?
2023. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még akkor kértük a prena bővítést ami mindenre negativ lett. A 31 heti uh-n már nem volt látható semmi. Vegul 35+4 napra szuletett surgossegi csaszarral (mas okból)


Teljesen egeszsegen szuletett, azota is minden rendben. Mar elmult 2 éves :)

2023. nov. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!