Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba feje lent van , s a...

Ha a baba feje lent van , s a doki mehszáj vizsgálatot végez érezheti a baba fejet ?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a kórházban mert úgy éreztem szivárog a vizem . Egy tanuló vizsgált meg nagyon durván , hosszú percekig , mert “nem találta a mehszajat “ utána a szülésznő is megvizsgált , két ujjal ... borzasztó volt . Viszont aggódom a baba fejet ezzel a hosszú percekig tarto vizsgálassal Nem e nyomtak meg , sértettek meg ? Elérhetik a baba fejet mondjuk rövid mehszaj esetén ha lent a baba ? Úgy éreztem már a gyereket is eléri annyira benyúlt , iszonyúan fajt is . Utána nagyon keveset is mozgott és mintha a hasam feljebb is lenne :O

#terhesség #méhszáj #Méhszáj vizsgálat #Lent a baba feje #Megnyomodott a baba feje
2021. jún. 27. 07:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2%
De erezheti
2021. jún. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Nemhinném, hogy a babát érzi.

Viszont én vigyáznék az ilyen vizsgálatokkal. Nekem a 17.héten vizsgálta a mehdzájat tanuló, aminek az lett az eredmenye, addig taperolta, míg 1 ujjnyira kinyílt, hál isten csak a külső.

2021. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

"...utána a szülésznő is megvizsgált , két ujjal ... borzasztó volt ."


Te amúgy nem élsz nemi életet? Azért egy pénisz nem két ujjnyi, ha abba nem halsz bele, egy viszgalatba se kellene.



Amuyg meg nem, ha érezné a baba fejét se lenne semmi baja. Megnyomja, megsérti.... Bakker, picit értelmesebben már felnőtt nőként, majdnem anyaként.

2021. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

4!

Te vagy nem voltál még nőgyógyásznál, vagy ferfi vagy....


Egy péniszt hasonlítani egy vozsgálathoz... 🤦‍♀️🤦‍♀️


Elmindom neked, sztem meg nem voltam olyan dokinál, aki ne úgy vizsgált volna, hogy ne fájjon... ez a 2.terhességem pedig...


Köze nincs a szexnek a vizsgáláshoz

2021. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

5!


No vagyok és gyerekem is van. Egy két újjal végzett vizsgálatba nem kell belehalni, nem fájdalmas. A péniszez a méret miatt hasonlítottam. Ha abba bele akar halni, hogy a szülésznő bedugja a két ujját, akkor igencsak élvezhetetlen a számára a szex.

2021. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%

Hat en nemtom lehet akkor en ertelmeztem felre a kerdest de mikor a szuloszoban voltam bejott az orvos kb 10 nemet diakkal es mind megfogdosta a hasamat alul mert azt mutatta nekik az orvos h lehet erezni a fejet.

Mondjuk belem nem nyultak szoval lehet akkor en mondtam hulyeseget,ne haragudjatok😆

2021. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
4 te nagyon okos állítólag nő! a pénisz a hüvelybemenetnél megy be, a méhszájhoz köze nincsen, az nem vesz részt az aktusban, fent van a hüvely végénél és valóban nagyon fáj, ha elkezdik piszkálni, én ezt nem is hagytam volna, beindithatja a szülést!
2021. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

4 ..

Azert egy vizsgálatot hasonlítani a szexhez ...


Elmagyarázom akkor mert úgy tűnik valamilyen oknál fogva meghaladja ez most a képességeid .. nem tudom hogy mi nem érthető a DURVA , iszonyúan fajt kifejezéseken , de kérlek , mielőtt válaszolsz inkább pótold a hiányosságod .


A szex egy felizgult állapot amit te AKARSZ .

A méhszáj vizsgálat egy kötelező olyan dolog amit egy normális no SEM AKAR , mert fájdalmas , kellemetlen . Össze szűkült állapotban (már akinek persze van olyan .. ) , mert már mitől lenne más mikor NEM a kedvese nyúl hozza , egészen más , mint mikor a párja játszik vele lent ..


Ha neked kellemes és nem érted mi a probléma , hat akkor gratulálok , mondjuk van akinek annyira bejönnek az orvosok és a láb közti turkalas egy idegentol akkor viszont elnézést , nem erteheted a kérdést ...



Nekem valahogy nem esik jól , sőt ...

főleg ha durván , egyáltalán nem embersegesen végzik . Emberségesen ? Konkrétan felállt arra a kengyeles székre amire fel kell feküdni , hogy meg durvábban amennyire csak tud gyotorjon és ezt persze tényleg nem pár másodpercig , mindent kitapintva , nem is ertem .. Senkinek nem ajánlom Kerekes Bakro Anettet , kivéve ha valaki meg akar szülni ..


Csoda , hogy nem szültem meg , vagy nem tágitott ki VAGY Nem lett baja a babámnak!

S mikor megkérdeztem , hogy ilyenkor nem érik e el a baba fejet ezzel a sok durva felnyulassal , inkább kínzással akkor azt mondta neeem , dehogy . Aha hat persze .. Embertelen banda ...



HOZZÁTESZEM (!) van már egy kisfiam , nem egy és nem két méhszáj vizsgálaton voltam , két orvoshoz is jártam a nagyfiammsl és kórházban is feküdtem ! Úgyhogy van mihez viszonyítani .

2021. jún. 27. 19:04
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Hát kérdező ezek szerint te se tudod mi a különbség a hüvelybemenet és a méhszáj között. A férjed ugyanis tuti nem a méhszájadon át tuszkolja be a péniszét.
2021. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!