Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezeken látszik valami ami...

Ezeken látszik valami ami sejteti a baba nemét?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


[link]


2021. jún. 28. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha az orvos nem mondta úgy, hogy egy csúcskategóriás gépen nézte, akkor majd szerinted mi tudni fogjuk?
2021. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Tippre fiú de teljes mértékben laikus vagyok
2021. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyes, sugárzik belőled a jóindulat. Inkább maradtál volna csendben. Az orvost nem kérdeztem, mert jelen volt a vizsgálatnál a gyermek apja is, aki nem szeretné előre tudni a nemét.
2021. jún. 28. 18:27
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Első 2 lépen semmi nem látszik, csak a köldökzsinór

3. Alapján TaláN fiú..


De nem kezdeném kékre festeni a szobàt🤣

2021. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azt mondom, mint a 4es.

Első 2 képen semmi, a 3.alapján talán, de csak talán fiunak mondanám.

2021. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Pedig az egyesnek igaza van, mégha nem is volt extrán kedves.

Legközelebb ha mész UH-ra, beszéljétek meg apukával, hogy menjen ki hamarabb, mert te tudni szeretnéd és rákérdeznél a dokinál, de szeretnéd tiszteletben tartani azt is, hogy ő pedig meglepit szeretne. Ez így szerintem kivitelezhető és akkor egy szakember tud válaszolni. Boldog babavárást!

2021. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nincs igaza. Ha én valamire nem tudom a választ, akkor válaszolok, nem állok neki osztani az észt meg utálatoskodni. Ilyen egyszerű.

Azok kedvéért, akik szerint így meg úgy kellett volna tennem, nem itt rabolni a drága időtöket a hülye kérdéseimmel, elmondom, hogy voltam azóta egyedül UH-n, csak akkor meg nem úgy fordult az istennek sem, hogy látszódjon a neme. Ezért reménykedtem, hogy hátha ezeken a régebbieken mutat valamit. De hát itt már kérdezni sem lehet hosszas magyarázkodás nélkül. Akinek megerőltető válaszolni a kérdésre, az legyen szíves keressen magának olyan kérdést, amire tudja a választ. A többieknek köszi a tippet :)

2021. jún. 28. 20:10
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem azért mondom, de itt jó eséllyel senki nem tudja a választ a kérdésedre mivel laikusok vagyunk nem szakemberek, ilyen erővel minek tetted egyáltalán fel és ennek tetejében még arrogánskodsz is, de a hülyék mi vagyunk 👏
2021. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én senkit nem hülyéztem le, még burkoltan sem, egyesekkel ellentétben. Az arrogancia meg lehet hogy válasz valamire, mondjuk mások arrogáns válaszára. Lezártam ezt a témát. Aki nem tud vagy nem szeretne a kérdésre (!) válaszolni, azt ismételten kérem, hogy ne írjon. Köszönöm. Szép estét.
2021. jún. 28. 20:33
 10/17 A kérdező kommentje:

Amúgy van itt más ilyen kérdés is. Ott érdekes módon nem kioktatással kezdték a válaszolgatást. Hihetetlen, hogy ennyit nem lehet megkérdezni, hogy látszik-e a képeken a baba neme. Ha nem, nem. De muszáj mindenhol megmondani a tutit.

Mindegy, tényleg nem foglalkozok ezzel a továbbiakban.

2021. jún. 28. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!