Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek 12.hetes vizsgál...

Holnap megyek 12.hetes vizsgálatra szerintetek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek 12hetes vizsgálatra viszont olyan problémám van hogy egyáltalán semmi nem látszik a hasamon ez hogy van? Másokat akiket látok 12.hetesek szintén és eléggé feltűnően nagy hasuk van nekem meg mint terhesség előtt. ..félek nem e valami baja van a babának :(

2021. jún. 29. 10:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem minden első babás kismama elgondolkozik hogy milyen jó lenne,látszódna a pocakja másoknak is szembe tűnő Legyen🤗 persze nem csak ezért,de akkor megnyugodtam hogy nem mindenkinek látszik
2021. jún. 29. 11:12
 12/26 A kérdező kommentje:

Mondjuk pl neki: [link]

Ez szerintem nem puffadás már

2021. jún. 29. 11:13
 13/26 A kérdező kommentje:
Na kb nekem most ilyen lehet [link]
2021. jún. 29. 11:14
 14/26 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, most kezd úgy látszani, hogy az idegenek már nem megkérdezik, hogy baba lesz, hanem egyből látják ők is. :D 16 héttől nő úgy igazából, de annyira, hogy sokat fáj a derekam és a hasam is. Szóval nem gondolnám, hogy le lennél maradva, és nem ezen múlik a baba egészsége, 12 hetesen konkrétan lapos volt a hasam :D
2021. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Az első, amit belinkeltél kép (ez: [link] az konkrétan egy puffadás miatti has. Látszik, hiszen a méh a 12. héten még alig éri el a köldököt, még ha van is némi domborodás, nem lesz ilyen szépen ívelt kerekded has, ami a köldök fölött is szépen folytatódik
2021. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Na akkor cseppet megnyugodtam már csak abban reménykedem minden rendben,és dobog a pici szíve is.

Még egy kérdés akik voltak 12hetes vizsgálaton látták már a baba nemét?

2021. jún. 29. 12:37
 17/26 A kérdező kommentje:
Elsőnek 9hetesen voltam akkor minden rendben volt.Remélem azóta is
2021. jún. 29. 12:38
 18/26 anonim ***** válasza:
15-16. héten kezdett egy kicsit láthatóvá válni a hasam, a végére meg akkora lett, hogy néha kérdezték, ikerterhesség-e. Én elég sovány és magas vagyok, az egész terhesség alatt +17 kg jött fel úgy, hogy mindenki lehidalt, amikor mondtam hogy ennyi van rajtam pluszban, mert a nagy has kivételével teljesen egyenletesen oszlott el.
2021. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Egyébként itt van két tök hasonló kérdés, ahol lehetett szavazni és láthatod, hogy 1) egyáltalán nem törvényszerű, hogy látszania kell 12. hetesen: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. 2) sokaknak meg se tippelik a baba nemét ilyen korán: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. Nekünk se próbálkozott vele a szonográfus. A 2. trimeszteri UH-n viszont már 150%-ra mondta, hogy mi lesz.
2021. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
12+3 naposan megtippelte az orvos a nemét. Szerintem nem is tévedett. A vizsgálat végén újra mondta, hogy úgy látja, kisfiú. Volt ugyan felesleg is a hasamon a baba előtt, de nőtt is, egyèrtelműen puffadás. A baba jóval köldök alatt van, nekem meg a köldököm felett dudorodik egy "dinnye".
2021. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!