Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Problémamentes terhességnél...

Problémamentes terhességnél hányszor kell orvosi vizsgálatra menni?

Figyelt kérdés
Mindennel együtt, uh-k, laborok

2021. ápr. 20. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Labor trimeszterenként 1x (tehát összesen 3), UH a 12, a 20, a 30-32. Héten, plusz a terhességmegállapítás.

38 héttől heti 1x NST.


Egyébként alacsony kockázatú terhességet gondozhat szülésznő is, nem kell orvos.

2021. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiammal 3x voltam laborban, 1+3 uh-n (megallapítas, 12,18,30hét) illetve kellett 36hetesen a nődokihoz kenetvételre mennem (sztk)

38.héttől nst.

Le lettem cseszve, mert ezek a vizsgálatok kötelezőek, ezek meg is voltak, de emellett 4hetente kell menni a nődokihoz terhesgondozásra...


Most 16hetes vagyok, másik városba jarok. Megallapításon voltam, laboron, 12hetes uh-n, illetve már 1x a nődokinál, jövőhéten kell mennem újra hozzá, utána héten pedig 18hetes uh.

2021. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Kb havi egyszer,vegen nst vegett hetente,tulhordasnal 2 naponta.
2021. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Négy alkalommal, vagyis megállapítás + trimeszterenként egyszer a 38. hétig. Utána nst hetente van.
2021. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!