Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő amíg beindul a...

Mennyi idő amíg beindul a vetélés vérzés, görcsölés esetén?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel vérzésre ébredtem, nem sok de volt, akkor még semmi görcs. Bementünk a kórházba, doki csinált uh-t petezsák, benne szikhólyag, szívhang nincs. Tegnap voltam 7 hetes. Ma lett volna missed ab-om. Mai ultrahangon másik doki látott valami pulzálást, viszont a vérzés erősebb lett és görcsök is vannak. Dokim írt fel Rutascorbin t és hüvelykapszulát. Azt mondta ha nagyon erősen véreznék irány a kórház, addig még lehet remény. Valakinek hasonló tapasztalat? Nem tudom mit gondopljak....
2008. dec. 8. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem nincsen pontos időbeli forgatókönyve. Van akinél így alakul, vagy akinél úgy. Van, aki azonnal elvetél, van aki egyáltalán nem vetél el. Sajnos előre nem lehet tudni, mi lesz a babád sorsa. Nem tudom, nem lenne-e érdemes másik dokit is megkérdezni?
2008. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amíg szívhang sejthető addig nem csinálnak missed ab-ot... Már én úgy érzem néha tök felesleges húzni, de ez van, csak nem tudom mire számítsak ezután. Egyszer csak elkezdek erősen görcsölni és akkor elmegy? A vérzésem gyengült de enyhe görcsök még mindig vannak. Csak ez a várakozás olyan szörnyű....
2008. dec. 8. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem még van remény, főleg, hogy kaptál gyógyszereket, és látták a pulzálást! Feküdj amennyit csak bírsz!!! Sajnos azonban mindezek ellenére elmehet a baba, de még ne add fel! Nekem 2 éve volt missed ab.-om 9 hetesen, (nem is tudtam mi történik velem) de akkor sajnos nem kaptam semmilyen gyógyszert. Először barnás folyás volt, majd véres, azután már ritmikusan görcsölgettem, majd egy nagy adag alvadt véres nyákos valami is távozott. (ez már a kórházban)

Nagyon megviselt, de azóta sikerült teherbe esnem, most vagyok 20 hetes!

A vérzésnek és a görcsöknek reggelre mindenképpen csillapodni kellene, remélem így is lesz. Akkor van remény! Ha azonban nagyon elkezdesz vérezni azonnal menj az ügyeletre!

Szorítok neked, próbálj meg aludni!

2008. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még van remény, pihenj sokat.Nekem is volt először barnázásom, majd vérzés és görcs, jó erős.De kaptam rá gyógyszert feküdtem , és most minden rendben van.Szépen fejlődik, van szívhangja.Nem adtam fel.Amelyik baba élni akar az élni is fog!!!!! 10 hetes kismama
2008. dec. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajna nem sikerült:(
2008. dec. 10. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nagyon sajnálom, fogadd együttérzésem! Tudom, hogy mit érzel most, és ezen sajnos csak az idő segít, és ha a párod melletted áll és vígaszt nyújt. Nekem anno azt mondta a dokim, hogy kapcsolódjunk ki egy kicsit, menjünk el pihenni egy hétvégére vhova.

Pár hónap és ismét próbálkozhattok, addig is próbáld meg lefoglalni magad, ne ezen rágódni. (hülye példa, de mi akkor kezdtük el szervezni az esküvőnket, és az picit talán elterelte a figyelmemet)

Te nem tehetsz róla, te mindent megtettél. Sajnos a sors másként akarta...

Minél hamarabbi gyermekáldást kívánok, és kitartást addig is!

2008. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nehéz volt ez a pár nap, de túlvészeljük és újból megpróbáljuk. Boldog babavárást!
2008. dec. 11. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!