Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiárusítás miatt olcsóbb a...

Kiárusítás miatt olcsóbb a kiszemelt babakocsi. Vajon megvegyem?

Figyelt kérdés
Még csak a 12.hétben járok,de már több baba boltban jártam,megnéztem a babakocsik,kiságy,egyéb kellékek árait.Az egyik üzletben,a kinézett babakocsi 40% olcsóbb mint a többiben(kiárusítás miatt).Vajon megvehetem,nem korai még?A párom szerint várnom kéne.
2010. aug. 26. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hááát, mikor 12 hetes voltam én is azt hittem megtaláltam az "igazit" aztán most egy tök más kocsit megyünk megnézni jövő héten, és örülök hogy nem vettem meg azt amit 12 hetesen láttam jó áron...most 31+6 hetes vagyok
2010. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha 100%-ban biztos vagy abban, hogy azt a babakocsit akarod, akkor vedd meg nyugodtan. De ha leírnád, hogy melyik típus ez pontosan, akkor el tudnánk mondani a véleményünket, hogy esetleg milyen buktatói lehetnek annak a babakocsinak.
2010. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én megvenném, ha az a tuti, olyat szeretnél. Ez a babonás dolog szerintem olyan túlzott. Amikor a második babáddal leszel terhes, akkor tudatosan félreraksz neki mindent, pedig esetleg még csak terveben van. Mi a Nővéreméktől kaprunk meg mindent, pedig még nem is voltam terhes. Nagyon jól jött, hogy már szinte minden meg volt .
2010. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez egy "Graco Mirage Travel System Orbit" készültem és felírtam a nevét már az üzletben. :) Mi a véleményetek,ismeri valaki? Magasságra jó,remélem elég biztonságos és tartós is.
2010. aug. 26. 17:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Voltál már a 12. heti uh-on?
2010. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Graco jó márka, biztosan nem lesz gond vele ilyen szempontból. Ami miatt mégis megfontolandó, hogy nem átfordítható a tolókar és nagyon sötét színe van, ami hamar kifakul a napsütéstől és őrülten felforrósodik a napon.
2010. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen,voltam Uh-n.

Az időjárás miatt nem aggódok,itt Írországban keveset süt a nap és azt is inkább ősszel. :)

2010. aug. 26. 17:33
 8/12 anonim ***** válasza:
A kis cseles, látod erre nem gondoltam, hogy nem Magyarországról írsz.. :D
2010. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elnézést senkit nem akartam átverni,de Ti többet tudtok Nekem segíteni mint a helyiek. :)
2010. aug. 26. 17:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 14 hetes vagyok, már sok helyen nézelődtem, de már tudom, melyik babakocsi lesz a nyerő. (Anmar Hilux) Mi csak azért várunk még vele, mert nem tudjuk a Baba nemét. És így nem akarok még venni semmit.

De mivel az elvárásainknak maximálisan megfelel, így biztosan ezt a fajtát vesszük, amint megmutatja magát a Csöppöm. :)

Így ha nektek az a babakocsi felel meg, és még árban is jó, akkor szerintem vedd meg nyugodtan.

2010. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!