Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15.hétben levő kismama vagyok...

15.hétben levő kismama vagyok lombik babával.Eddig minden teljesen rendben volt, de a héten kedden minimális barnás folyast észleltem. Rögtön ügyelet, minden rendben a babával és velem is, zárt mehszaj, nincs lepény leválás. Történt ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
Azóta csütörtökön is észleltem a barnazast, ismét megnezettem, továbbra is minden rendben. De azért aggódom természetesen. Megosztanatok, ha volt hasonló tapasztalat? Köszönöm!!

2021. júl. 2. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb.10 nőből 8 nak van ilyen.Sőt vérzés is.Nekem is volt a 12.héten vérzés.A frász jött ram 3 vetélés után.A dokik sem tudják mitől van.Persze ijesztő,de nyugodj meg,egy kis barnázastol nem fog el menni a baba.Utolso mondatban a nőgyogyászomat idéztem!😃
2021. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

26hetes vagyok. A 17.hétig összesen 7x véreztem/barnáztam. Sosem láttak semmit.

A doki szerint vérbő ottlenn minden most, elpattanhatnak a hajszállerek.

2021. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam is volt. Most, a 18 hetes UH-on láttak egy szervült hematómát a lepényen. Korábban semmit. Az utolsó pecsételésem a 13. héten volt.

Plusz még mélyen, a passzív zónában tapadó lepényt írtak le, ami szintén okozhat ilyet.

Nem javasoltak emiatt semmi különöset, a 13. hét óta nincs is semmi gondom.

2021. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtattatok :) Biztos vagyok benne, hogy túlizgulom a dolgot, de annyira szeretném hogy minden rendben legyen :) köszi még egyszer :)
2021. júl. 2. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 18 hetes, első babával.

Az első 13 hetet végig barnáztam, egyszer kevés vér is volt. Görcs, fájdalom nem kísérte soha.

Egyik orvos sem látott semmi rendellenességet. Azt mondták, pihenjek. Nekem az se használt.

Aztán a 13.héten egyik napról a másikra elmúlt :)

2021. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt "barnázásom". 10 hetesen és 19 hetesen, de mindkét esetben rendben találtak mindent. Zárt méhszájat állapítottak meg és az UH alapján is minden okés volt.


Napi 3000 mg magnéziumot (két szem este/délben /este) írtak fel és szigorú ágyban fekvést. Kb. 3-4 nap alatt elmúlt az egész. 🙂

2021. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) jó azt olvasni, hogy szerencsére senkinél nem okozott semmiféle problémát ez a tünet :)
2021. júl. 4. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia 👋 nekem 11+3 hetesen jött elő a barnás folyás :/ kiderult hogy levált egy picike darab a méhlepényből, de amúgy semmi gáz a babával. 🙏

Feküdtem a biztonság kedvéért 2 hetet, szedtem a vitamint meg írtak fel duphastont és hála istennek utána elmúlt a barnázás.

Azóta lassan 5 éves lesz a fiam, és 4750 grammal született 😬 igazi óriás volt :)

2021. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!