Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol volt a legkényelmesebb...

Hol volt a legkényelmesebb nektek szülni? Kórház / otthon / esetleg más helység?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Mivel nem szültem még a vilag összes pontján, nehéz meghatározni, hol a legkényelmesebb :D
2021. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Otthon szülést semmi pénzért nem vállalnám. Nekem kell a tudat, hogy biztonságban vagyok (vagyunk) ha bármi komplikáció lépne fel. Az orvosok azonnal tudnak cselekedni ha baj. Nekem kórházban volt kényelmes szülni. Egyébként az első az sürgősségi császár volt a másodiknál pedig nem illeszkedett be a feje úgyhogy az is császár lett.
2021. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Csak kórházban. Anyukámnak két teljesen problémamentes terhességnél egy pillanatalatt megvolt a baj. Engem és a tesóm életét is az orvosok beavatkozása mentette meg. Sőt, tesómmal az anyukámét is. Szóval simán történhet baj akkor is ha az ember nem számít rá. Ilyenkor nagy biztonságot ad ha az ember orvosokkal van körülvéve.
2021. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem mernék otthon szülni, szóval csakis kórházban
2021. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem is értem miért szülnek otthon az emberek. Ha azt választottam volna, akkor már nem igen írkálnék itt. A babámnak nem lenne anyukája, mert szülés közben elvérzett. Bármilyen komplikáció felmerülhet akár az anyánál, akár a babánál. Nem éri meg kockáztatni!
2021. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
kórházba jobb szülni,ha nincs baj.az megint más,ha ha a szülés természetesen uton megy és baba anyira ki akar jönni,hogy otthon születik meg.othon szülés veszélyes nagyon
2021. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Kényelmesnek ssehol se kényelmes, a szülés nem egy kellemesen elpihizgetős állapot :D De ha már, akkor a legjobb (eddig) az otthon vajúdás majd az aktív szakaszban kórházi biztonságban szülés volt.
2021. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kényelmemről szól a szülés, nem wellness hétvégéről beszélünk hogy a kényelem egyáltalán felmerüljön. Ott a legoptimáilisabb számomra szülni ahol biztonságban vagyunk, ez pedig részemről a kórház amit választottam a megfelelő szakszemélyzettel, akik azonnal be tudnak avatkozni ha szükséges és ehhez meg is van minden eszközük.
2021. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most ez a kérdés azokhoz szól, akik már mindenhol szültek...?
2021. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Egy barátom párja 3 gyereket szült, kettőt kórházban, két hónapja pedig otthon a harmadikat.

Azt mondta a barátom, hogy ha tudták volna milyen is az otthon szülés, akkor minden gyereknél így csináltálják.

Bíztatott, hogy nézzek utána az otthon szülésnek, mert egyáltalán nem olyan, mint amire az emberek gondolnak (nem is engedik minden terhességnél) és nem olyan, amilyennek a média beállítja.

Mi 0 támogatást kapnánk a környezetünktől ha ilyet terveznénk és nem is annyira fűlik hozzá a fogam, úgyhogy inkább a magánkórház gondolata foglalkoztat. Drágább, de mégse állami kórház és nem is otthon szülés.

2021. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!