Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Vajon van...

Mitől lehet ez? Vajon van kisbabám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Július 12.-én volt az utolsó menstruációm. Azóta csináltam pár terhességi tesztet, amik halványan, de pozitívak lettek. Egy hete voltam ultrahangon, nem erősítették meg a terhességet, azt mondta az orvos, hogy petezsáknak véli, de nem biztos, kontroll két hét múlva. Ma viszont barnás vérzésem lett. Megijedtem és azonnal elmentem az orvosomhoz. Nem tudta megerősíteni még mindig a terhességet és b6 vitamint írt fel. Azt mondta, sokat pihenjek! Szerintetek ez egy vetélés? Nagyon szeretnénk a picit!
2010. aug. 26. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes terhes voltam amikor bevéreztem(kb.1 órát tartott,utána barnázás,azonnal orvos, másnap UH.,de ott volt a babó csak úgy dobogott a pici szíve.A doki átnézett alaposan és azt mondta,két dolog miatt vérezhettem be,vagy elment a másik babó vagy volt egy vérhólyagom és az elfakadt.Két napra rá a barnázás is megszűnt.Drukkolok neked,hogy ott legyen a picid.
2010. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, az én számításom alapján már a hetedik hetet taposod. Már, ha középidőben fogant a baba. Akkor viszont már nagyon látni kellene valakit odabenn...

Ha pedig picike még a késői megfoganás miatt, elküldhetett volna vérvételre, a terhesség megerősítése miatt. De reménykedjünk ez utóbbiban...

Görcsök, mensis fájdalom van? Terhestünetek?

Nagyon szurkolok, hogy ott legyen az a kis emberke!

2010. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnázásom az elején,előtte kétszer volt spontán vetélésem,akkor nekem is a Magne B6-ot javasolták.A mostani terhességemnél másik orvosnál voltam,ő írt fel utrogestran hüvelykúpot,ami progesteront tartalmaz.Most vagyunk a 32.hétben.Lehet,hogy az előzőeknél is hormonhiány volt a baj.Szerintem kérdezz rá a dokidnál,sok terhességnél ez a a baj...
2010. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!