Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon tényleg Kisbabám lesz?

Vajon tényleg Kisbabám lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Augusztus 9.-én kellett volna "megbetegednem". Voltam már orvosnál, de azt mondta, még nagyon korai, jövő héten kell visszamennem. A tesztem halvány pozitív.

Érzékenyebbek a melleim, de semmi más változást nem veszek észre. Mi a véleményetek?


2010. aug. 24. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet? Én mind a kétszer akkor csináltam, amikor kb. 3-4 nap telt el a menstruáció elmaradásától. Akkor nekem is halvány pozitív volt. Kb. a második elmaradt menstruációnál mentem dokihoz (talán kicsit előbb), és akkor már szépen mutatta az ultrahang. Tünetem nekem nem volt. Ez nagyon változó. Csak úgy tudtam. Szerintem - a leírás alapján - lesz babád. De várd ki a dokit!
2010. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A halvány pozitív az pozitív! Gratulálok!
2010. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy aug. 9.-én kellett volna megjönnie? Ha halvány pozitív a teszted, akkor szerintem van ott baba :-) Nálam tüszőrepedés után 15 nappal már látszott a felritkulás/petezsák.
2010. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok újdonsült kismama! Minden jót nektek :)

2010. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat! :)

A tesztet augusztus 13.-án csináltam, reggel. Igen, 9.-én kellett volna megjönnie! Remélem igazatok van :)

2010. aug. 24. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is halvány pozi volt a tesztem. Szerintem ha most tesztelsz, akkor már nagyon eros pozi teszt lesz. Kb. 6 hetesen mentem orvoshoz és azt írta, hogy terhesség gyanús. Visszarendelt egy honap mulva és akkor csinálta az elso ultrahangot.

20 hetes kismami

2010. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!