Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy már most szégyen...

Létezik, hogy már most szégyenlős vagy visszahúzódó a kisbabám? Ilyen lesz vajon a természete?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ez természetes-e, de amikor a párom a hasamra teszi a kezét (vagy bárki), az addigi nagy mozgolódást azonnal abbahagyja. Ha elveszi a kezét, folytatja. De a legutóbb egy szívhangvizsgálatnál is "elbújt", csak kb fél órás keresgélés után lehetett megtalálni a szívhangját, akkor is szinte fél perc múlva "átmenekült" a másik oldalamra. Igaz, ekkor még elég kicsi volt, 27 hetes, de eleve hogy tudott még mindig így elrejtőzni?! De még ha mozog a hasam, és szólok a páromnak, nézze, mit művel a kisfia, akkor is, mintha értené és azonnal abbahagyja. Ha nem figyelik, folytatja.

Vagy csak beképzelem?


2009. aug. 28. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet! Én érzem, hogy szépen mozog, de ha a párom odateszi a kezét, akkor abbahagyja rögtön. Ultrahangon is az az első, hogy hátat fordít! :-)Azért szerintem idekint sok minden másképp lesz!:-))
2009. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányom is ugyanezt csinálta, most 14 hónapos és iszonyú jó fej, barátságos kislány! Szereti az embereket, nem fél senkitől, a gyerekeket is érdeklődve nézi és szeret a nagyobbakkal játszani. Úgyhogy nem jelent semmit! :)) Könnyű szülést!
2009. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy nem csak az én babám ilyen szégyenlős :-)
2009. aug. 28. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Lehetséges, bár én inkább azt mondanám, hogy olyasmi lesz, amilyenek ti is vagytok. pl. nálunk egyikünk sem egy harsány, nagyhangú, sőt én kifejezetten visszahúzódó, nehezen barátkozó vagyok és a lányom is a többi gyerekhez képest bátortalanabb. Én remélem,hogy azért ez fog változni nála. Szinte visszaköszön az, amilyen én voltam kiskoromban, nagyon bátortalan, visszahúzódó, mostmár azért nem annyira. :) 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én 23+4 kismama vagyok, és szerdán voltunk uh-n, és mi is fél órán át próbáltuk rávenni a Lurkót, hogy forduljon meg, mert befelé fordult, hozzám, és nem akarta megmutatni magát! Pedig járt a keze-lába néha, de nem..... :) Nálunk is ez a helyzet, hogy ha apukája odateszi a kezét, abbahagyja a mocorgást :D:D:D
2009. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt :) A párom nem hagyta magát, amikor csak tehette,a kezét a pocimon tartotta, beszélt hozzá... Mára ugyanúgy mocorog, mintha én tenném a hasamra a kezem. Ő pedig boldog hogy belerúgott a fülébe :D. A kérdésedre nem tudom a választ sajnos.

28 hetes

2009. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van a dolog. :)

Ha a férjem hazajön, a babám meghallja a hangját már megy a mocorgás, ráteszi a pocakomra a kezét és "beszélgetnek" .

Én meg dumálhatok egész álló nap... :)


35hetes pocis

2009. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy igazatok van, és örökli majd a visszahúzódó természetet.

Szép babavárást.

2009. aug. 31. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!