Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi egy 23 hetes magzat...

Mennyi egy 23 hetes magzat mérete? Cm,g? A baba egészsége kapcsolatban áll a pocak növekedésével?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, most lesz az első babánk a férjemmel, 23 hetes terhes vagyok, 21 cm és 525 g-os a babánk, kisfiú. Mindenki megjegyzi,hogy milyen kicsi a hasam, nem is látszik, hogy terhes vagyok. Biztos túl kicsi a baba, kellene járjak többet az orvosomhoz, mert biztos van valami baj.

Havonta járok kontrolba és nagyon rosszul esnek ezek a megjegyzések.

Igazuk lehet vagy csak rossz indulatú kommentek.

164 cm vagyok és 70 kg. Lehet ezért nem látszik nagyon a hasam, meg széles a csípőm is.



2021. júl. 7. 09:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, vissza jöttem helyzetet jelenteni, csak, hogy még nyugodtabb legyél :)

Szerdán megszületett a kisfiunk, pont 39 hétre, magától indult a szülès. 46 cm, 3160 gr, tökéletesen egészséges, 10/10-es apgar, ügyes szopizó :)

Mivel kicsi volt a hasam, már nem is látszik, hogy terhes lettem volna. 166 cm vagyok, 67.5 kg-val mentem szülni, 60-al jöttem haza.

2021. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához!

7,5 kg szülés után nem semmi.

Nekem azóta mióta kiírtam a kérdést még páran megjegyezték hogy nem is látszik hogy terhes vagyok, nekik nagyobb hasuk volt. Most 26 hetes vagyok, nekem feltűnik a változás lehet a ruha eltakarja.

2021. júl. 24. 23:30
 13/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm, kedves vagy!

Egyik füleden be, másikon ki. :)

Biztosan takarja valamennyire a ruha is a pocakot, én direkt tapadós felsőket vettem fel, hogy látszódjon. Egyébként én azt hittem mindig, hogy hú milyen szépen kerekedik a pocak, aztán most ahogy vissza nézem a képeket, 25-6. héten alig látszott még 😅

Élvezd a terhességet, gyönyörű

időszak. Nekem hiányzik :)

2021. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!