6 hetesen vèrzès?

Figyelt kérdés

Holnap vagyok előírva terhessèg megállapításra. Viszont ma este pisi után èszre vettem, hogy vèrzem. Volt pár apró alvadt vèr darab ès èlènk piros vèr. Azonnal nőgyógyászati sürgő.. Ott egy èppen horkolásból fel kelő "kedves" nővèr kèrdezte, hogy mit akarok majd hívott egy dokit aki jött is. 23.16kor jött ekkor mentem be elmondtam mi tortent le oltozten, megvizsgalt ès papiron is rajta van, 23.20kor mar vegeztem is....

Hüvelyi UH törtènt, èl a terhessèg mást nem tudok mondani viszontlátásra ès elviharzott.. meg sem tudtam kèrdezni, hogy mi miatt lehetett, vagy van e szívverèse, semmit... Papiron ez szerepel: " EGy èlő, GS 24mm, CRL 3,7mm. Segítenèk aki volt már így kèrlek? Kicsit megnyugodhatok, vagy mi lehetett ez? Persze elmegyek a sajat orvosomhoz, csak addig aggodom. Köszönöm előre is


2021. júl. 9. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha élő terhességet írt, akkor látott pulzálást.
2021. júl. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

24mm es petezsákban 3,7mm embrió,és van szívcsőpulzálás ha azt írta él.

6 heteshez képest nagyon jók a méretek.

Bár laikus vagyok de ilyenkor vérzésnél szoktak adni progeszteronpótlást.

2021. júl. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 hetesen kezdtem el vérezni, szintén ügyelet, nekem is csak annyit mondtak hogy kb. minden rendben, lesz, ami lesz, szedjek rutascorbint, nem tudják miért vérzek. Nekem nem láttak embriót sem csak petezsákot. Rá pár napra elmentem a saját orvosomhoz, akkor már embrió is volt pulzálással, ő rögtön látta hogy hematómám van, azért véreztem. Ha rögtön piros vér jön, az sok esetben hematóma, lehet nálad is ez van. De olyan is van, hogy nem tudják miért...mindenesetre nekem aztán felszívódott a hematóma, most 13 hetes vagyok és szerencsére minden rendben.
2021. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma keress egy magan nodokit es irjon fel progeszteront. Esetek nagy tobbsegeben hematoma van a petezsak mellett es ha nem pihensz, fekszel, + progi, akkor ahogy tavozik a ver, elsodorhatja a petezsakot. A verzes altalaban 5.-6. Heten szokott jelentkezni. Nekem korzeti azt mondta h normalis, magandoki megvizsgalt es azonnal agynyugalmat irt 3hetre + hormont. 10eves nagylany mar. Mindenkepp pihenj ha teheted.
2021. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért progeszteront adhatott volna....
2021. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, nekem sem adtak progeszteront. Szerintem ha nincs köze a progeszteronhiányhoz, akkor nem adnak - vagy nem tudom, de sem az ügyeleten, sem a saját orvosom nem adott. Persze ez esetfüggő mindenképpen.
2021. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!