Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat ennyire durván a...

Mitől fájhat ennyire durván a hasam már régóta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 36 hetes leszek. A 22.héten bekerultem a kórházba borzasztó erős hasi fájásokkal. Nem bírtam kiegyenesedni sem, mikor megakarták nézni a mehszajam sírva feküdtem fel arra az ágyra annyira fájt. Szúró nyomó görcsös érzés és igazából a gyomromtól egész a hasam legaljaig (has alján a legerősebb) ami megy át a csipomre, derekamra. 4 napot voltam bent, 3x kaptam injekciót mert más nem csillapitotta. Nézték a méhszájat folyamatosan,nem volt probléma zárt volt. Ultrahangon is párszor részt vettem minden a legnagyobb rendben volt mindig. Vettek vért és megállapítottak hogy vashianyom van. Hazajottem és rá 3 hétre megint kezdődött. Pedig azóta is tomom magamba a vasat és a magnéziumot. Csak mostmar így a 36.hetre annyira durván fáj hogy az ágyra térdelve kutyapozba szoktam megfesziteni a hasam mert úgy tulelheto. Máshogy meg akarok pusztulni. És ez már mindennapos. A nőgyógyászom Aztmondta hogy normális hogy fáj a terhesség ugyanis nem a gólya hozza a gyereket hanem a nők szenvednek vele. Oké, de ez a mértékű fájdalom normális? Mit tudnék ezzel csinálni? Múltkor már a védőnővel a havi találkozót is lekellett mondanom épp a multheten mert sírva szenvedtem az ágyba és nem tudtam volna elmenni hozzá, annyira fájt.

Tudtok esetleg valami tanácsot adni? Valakivel hasonló volt e? Nem tudok már hova fordulni, ha egyszer az orvosok szerint ez tok normális.

Majd most megyek jövőhéten az utolsó laborvizsgalatra, kimutat ebből bármit esetleg hogyha valami komolyabb lenne? Köszi a válaszokat előre is


2021. júl. 9. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mindent rendben találtak,a kicsi nyomhat valamit. Idegszálat pl. Ezzel kezdeni semmit nem tudsz sajnos, de már nem sok van hátra legalább. Kitartás neked!
2021. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. júl. 9. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező:Normális dolog,szerintem is baba valami ideget nyom ami fájhat.Kiatrtást!Mivel bármikro szülhetsz meg kiirt is közeleg,nyugodj meg
2021. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2021. júl. 9. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!