Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az az “extrém”a kaja...

Mi volt az az “extrém”a kaja amit terhesség alatt nagyon meg kívántál?

Figyelt kérdés

Pl amit előtte sosem ettél meg?


Kiváncsi vagyok ki milyen dolgokat kívánt meg😊


2021. júl. 10. 12:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

A legvègen ettem a ,,szemetet" . A legolcsòbb gagyi csipszeket, csokit, darabos nasikat (csokis mogyorò, karamella stb) . A leggagyibb sajàt màrkàs vàltozatokat, kb. 2 hètig, pont szülès előtt. Alapos szorulasom lett tőlük.

Közèpidőben megittam egy nagy palack kòlàt. Annyira règen nem ittam, hogy nem emlèkeztem, hogy èlènkìt. Szambàzott a gyerek a pocakomban.

2021. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Kanállal ettem a zsírt.
2021. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
99%
Paradicsomos alap, dupla szalámi, dupla sajt, ananász pizza. Szigorúan mellé, külön tálkában aldis "antipasti" sajttal töltött olivabogyók.. Nem vagyok buszke rá 🤦‍♀️
2021. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél pisztácia 2 pofára, remgeteg foghagyma. Húsos tészta pizza, a végén a bő csokiban tocsogó kekesztekercs kettesével gyártottam. Amit amúgy utáltam és utálok mai napig.


Másodiknál kacsazsíros kenyér rengeteg paradicsommal. Ajvárt liter számra készítettem majd megint a csokiban tocsogó keksztekercs..


Harmadiknál. Semmi 🤷‍♀️

2021. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A 2 terhesség alatt összesen 1x fordult elő - úgy véltem, hogy jó illata van a rántottának, aminek már a szagától is rosszul vagyok egyébként. Gyorsan kiszellőztettem és éltem tovább az életem
2021. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem extrém, de 2 is volt

Világ életemben utáltam a sütőtököt, terhesen kétpofára ettem (azóta sem kell)

A kocsonya viszont azóta is favorit

Terhesség előtt rá sem bírtam nézni

Terhesség alatt és most utána is nagyon szeretem😆

Mondjuk a ketchupot is azóta eszem

2021. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

De jókat mosolyogtam most 😁


Nálam most a füstölt lazac kovászos uborkával🤣 undorító🙈

2021. júl. 10. 13:33
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Terhes se vagyok, de most ennék füstölt lazacot, de csak kovászos uborka van itthon. Egye fene, bevállalom. 😅
2021. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Tojás. Tojás minden mennyiségben. Nem ettem gyakran tojást és most se eszek gyakran de terhesen kB minden nap azt ettem

Máig sem értem miért

2021. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél a pálcikás csokoládé jégkrém, télen is, képes voltam sírva fakadni ha nem volt a boltban. Soha nem szerettem a csoki fagyit/tortát stb, sem a terhességem előtt sem azóta nem ettem.

Most amit kívánok a másodikkal az a sózott paradicsom, gyümölcsök, bármilyen sós (instant) leves és a vaj. Konkrétan olyan vastagon kenem a vajat a kenyérre, hogy az már nem vajas kenyér hanem kenyeres vaj 😃

2021. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!