Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az első magzat mozgás...

Milyen az első magzat mozgás hangja? Van hangja?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok. Nem éreztem még semmi olyan jelet amit magzat mozgáshoz lehetne hasonlítani,Van hangja az első mozgásnak? Mármint én kívülről hallom? Olyan mintha korogna a hasam? Vagy egyáltalán nincs hangja csak egy érzés?

2021. júl. 13. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hangja nincs, nem csak az elsőnek, hanem egyáltalán.
2021. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem. Hátul tapad meg ezért állítólag hamarabb érezhető,mennyivel hamarabb? 16 hetesen már éreznem kell?
2021. júl. 13. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hangja nincs.

Én 16 hetesen éreztem először, Olyan volt mintha belülről csiklandoztak volna.

20 hetesen pedig már az apja is érezte, amikor rátette a kezét

2021. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már alig várom olyan izgatott vagyok, és persze azért is hogy megnyugodjak tudjam nincs semmi baj
2021. júl. 13. 15:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondja olyan érzés mint amikor megy a hasad és kavarognak a beleid😂😊
2021. júl. 13. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább olyan volt, mitha valaki belülről megpöckölte volna a hasfalamat. Hasmenéshez egyáltalán nem hasonlítanám, de ugye kinek mi :)
2021. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érzés mint egy félbemaradt, rövid bélmozgás. Ezért eleinte (14-15. hét) nem is volt egyértelmű. 16. héttől már határozottan tudom, hogy mikor mozog a baba és mikor csama a szél :D Nekem távolról sem hasonlított csikizésre, buborék pukkanásra, vagy pillangószárnyak csapkodására, mint amiket szoktak említeni a romantikusabb beszámolókban. 18. héttől már érezte a párom is egy-egy mozdulatát, ha a hasamra tette a kezét.
2021. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább izomrángás-szerű volt, 17. hét, hátsó fali lepény, és nagyon lent, a bugyi vonalában. De még pár nap volt, mire megbizonyosodtam, hogy na ez AZ. Hetekig csak lent a bal oldalon éreztem, és sokáig még nem is minden nap.
2021. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell érezned 16 hetesen, de lehet hogy érzed. Én majdnem betöltöttem már a 17.hetet amikor először éreztem. Nekem mindenki azt mondta, hogy olyan mint a bélmozgás vagy bugyborékolás, hát nekem nem olyan volt, hanem teljesen egyértelműen olyan, mintha valaki megbökne, csak éppen belülről (és tényleg :D )

Az elejében csak este,hanyattfekve éreztem egy-egy bökést, mindig egészen lent.

2021. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, mint amikor pl. egy hal elúszik a lábad mellett, csak a hasam aljánál éreztem az elején. ( Tudom kicsit buta hasonlat, de egyszerűen nem tudtam máshoz hasonlítani, mert a fentebb írtakhoz képest teljesen máshogy éreztem.) Nagyjából a 17. héttől. Előtte is voltak valamik, de azt már utólag tudtam eldönteni, hogy na tényleg Ő volt. ☺️😀
2021. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!