Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai vizsgálat ez elfogad...

Genetikai vizsgálat ez elfogadható? Magas hasfal valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A genetikai vizsgálaton azt mondták minden érték normális (kombinált teszten voltam) a vérvétel is alacsony kockázatot ír(ami tudom kb csak tippelés)

De egy valami nem hagy nyugodni az orrcsonthoz nincs méret írva csak az,hogy : szabályosan csontosodott.

Az nem baj,hogy méret nincs oda írva ez így rendben van?Jó nyílván mondta volna,hogyha úgy véli nem oké.Csak eleve feszült voltam mert az orvos azt mondta peresze szebben,hogy sok a zsír a hasamon és nehezebben találtunk meg egy két dolgot.Volt valaki így,hogy túlsúlyosan lett terhes (tényleges többletsúly nem 5kg) minden rendben volt veletek és a babóval?


2021. júl. 13. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hogyha a genetikai és a kombinalt teszt semmit nem mutatott akkor nyugodj meg. Nekem sem írtak orrcsontot csak hogy "szabályosan látszódik" és minden rendben volt vele 😊

Boldog babavarast kívánok

2021. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező ha minden eredményed vizsgálatod,oké,rendben van.Akkor babád is nagyon egészséges,jól van
2021. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!