Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen csak petezsák. Gond...

7 hetesen csak petezsák. Gond lenne?

Figyelt kérdés

A történetem:

Május 20-án volt meg utoljára. Előtte volt egy spontán korai (4+pár napos) vetélés.

A ciklusaim 35-45 nap közöttiek, így nálam peteérés nem félidőben van.

A terhességi teszt alapján Június 10-12. körülre saccolom a peteérést, mert a predictor teszt (csak az) Június 19-én lett nagyon halvány pozitív. Erősebb tesztjeim 1 hét múlva lettek.

07.06-án voltam uh-n akkor menstruáció szerint 6+5 hetes voltam, akkor az orvos hasin kevésbé, de hüvelyi ultrahangon látott kicsi petezsákot.

07.12-én (7+4) mentem újra, mert a felírt gyógyszert nem bírtam, akkor újra ránézett, csak hasi ultrahanggal, akkor azt mondta nőtt a petezsák. Méreteket nem mért.

A leletre már azt írta: Jó általános állapotú gravida.


2 hét múlva kell mennem újból, akkor már szívhangnak is lennie kell, elvileg.


Volt még valaki így?

Félek, hogy nehogy gond legyen.

A fiammal 7+3 napon már szívhang is volt.


2021. júl. 15. 08:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Oh sajnálom :(( (8-as voltam)
2021. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!