Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen baloldalon enyhe...

16 hetesen baloldalon enyhe görcs?

Figyelt kérdés
Mit jelenthet? Veszélyes? Nem vészes csak inkább zavar hogy miért "fáj''

2021. júl. 16. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A méh növekedése inkább nyilasas szerű fájdalom szokott lenni tapasztalataim szerint, görcs semmiképp, bár ki tudja.

Nekem a 16 hét körül voltak emésztési gondjaim, az pl görcsöl, lehet neked is olyan jellegű?


Amíg nem vérzik, addig ne aggódj mindenesetre, de azért említsd meg védőnőnek vagy dokinak.


És szedj magnéziumot, ha a baba az oka az majd segít

2021. júl. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hetfon jutok el leghamarabb orvoshoz :( hat ilyen neha mensi szeru,de inkabb a mehem faj vagy kemeny nem is tudom van amikor bele nyilal igen,de mar 3napja??
2021. júl. 17. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

A nagy melegtől is lehet, magnéziumot vettél be? Akár 3x2t is szedhetsz egy nap.


Ez a híres keményedés is lehet, nekem is volt anno, inkább munka közben, vagy ha sokat ültem.

Van esetleg magzati szívhang figyelőd? (pl angel care) Nem azért mert baj lenne, de lehet ha megnyugszol utána, jobb lesz neked is :)

2021. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szedem a magneziumot egy nap vagy kettot reggel es este mondjuk akkor kezdtem el szedni hogy igy faj

Nincs,de mar terveztem venni:)

2021. júl. 17. 19:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen kisse kemeny a hasam, de inkabb fekve "faj "
2021. júl. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!