Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek a kombinált...

Van olyan, akinek a kombinált tesztje negatív lett, az integrált pedig pozitív?

Figyelt kérdés
Esetleg volt utána genetikai vizsgálat?
2010. aug. 27. 17:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem :(

A 12 hetes eredményem szuper lett a mért adatokkal sem volt semmi gond.Egyszer csak telefonáltak,hogy a 16.-án levett labor alapján Down szindróma állhat fenn.Rá 2 napra csináltak egy magzatvíz vételt és most arra várok,hogy leteljen a 4 hét és megtudjam az eredményt.

19 hkm

2010. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nekem lepényboholy mintavétel lesz egy jó hét múlva, én még csak a soromra várok. Valahogy az orvosok nem érzik át, min megyünk keresztül,minden nap egy rémálom. Neked szerencséd van, hogy rögtön csináltak magzatvízvételt. Drukkolok,hogy jó eredményed legyen.
2010. aug. 29. 09:26
 3/33 anonim ***** válasza:

Úgy tudom,hogy Neked hamarabb meg lesz az eredményed.Én is szorítok értetek és megírom majd az eredményem.

Ne izgulj,minden rendben lesz a babáinkal!!!!

2010. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
A szúrásért adtál valamit? Bocsi, hogy kérdezem, de még előtte állok.
2010. aug. 30. 13:47
 5/33 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok, a barátnőmnek nagyon rossz lett az eredménye, határértéken alatt az eredménye, a gyereke pedig tökéletesen egészségesen született. Nálam is voltak gondok, annak ellenére, hogy az eredményem jó lett, de mivel az orvosoknak ez még újdonság, engem is beparáztattak. A kombinált tesztem nagyon jó lett, az integrált tesztem a kombinálthoz képest kevésbé jó lett, de határérték fölött volt jóval-jóval. Az orvosom mégis bizonytalankodott a két érték nagy különbsége miatt, s engem halálra idegesített.
2010. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Nem adtam semmit.Nem szegedre járok,csak ott csináltak legközelebb ilyen vizsgálatot.Az orvos nagyon kedves volt,pedig most láttam életemben először és remélem utoljára is.Megnézte a babát,megmérte az orrát és a fejét.Megmutatta a fütyiét :),mert még nem tudtuk a nemét.

Ezután elkezdte azt a pontot keresni ahová szúrhat.Mondta is,hogy ne aggódjak a tűn még rajta a kupak,csak keresi a megfelelő helyet.Amikor megtalálta akkor szolt,hogy most fog szúrni és ne köhögjek,ne mozogjak.Szinte alig éreztem a szúrást csak az volt kellemetlen amikor átszúrta a burkot.De az sem vészes!!!Ekkor a nővérke hozott egy nagyobb fecskendőt és szívta vele a magzatvizet.Úgy 3 percig tartott.Közben az orvos figyelte a babámat nehogy odamenjen.Persze mindig arra ficánkolt,így az orvos a másik kezével nyomkodta arrább a hasfalon keresztül.Kettőnknek csináltak ilyen vizsgálatot és a másik hölgynek sem fájt.A harmadiknak az volt ami rád vár,ő sem panaszkodott és mind a hármunkat egyszerre engedtek haza.Esetleg még annyi,hogy amikor nekem fájt akkor nem a hasamat feszítettem hanem a combomat.Próbáltam arra koncentrálni nehogy megfeszítsem magam,mert mindenki azt mondta,hogy akkor jobban fáj.

Ha esetleg tudok még segíteni írj bátran!

Én azóta nyugodtabb vagyok mióta megcsinálták a vizsgálatot,a bizonytalan várakozás teljesen kikészített engem is.

2010. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Az én integrált tesztem 1:210 lett. Nem mertem elmenni már 4D-s ultrahangra sem mert egy ismerősömnek ott valami rosszat láttak (ami később elmúlt), végül a genetikai vizsgálaton kiderült hogy nincs gond. Addig viszont majd megőrült az idegtől. Úgyhogy már megnyugtatásképpen sem csinálok semmit a vizsgálatig. Eléggé félek, mert már a 17. hétben vagyok, és nagyon szeretném ezt a picit. Köszönöm, hogy ti adtatok egy kis megnyugtatást, mert orvosoktól nem kaptam.
2010. aug. 31. 07:29
 8/33 anonim ***** válasza:

Az enyém 1:93

Csütörtökön megyek genetikai uh-ra és a biztonság kedvéért megyek 4D-re is.Ahogy közeleg a nap egyre jobban aggódom megint.Én már 19 hetes vagyok és az eredményre még 3 hetet kell várnom :(

2010. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Miért kell még 3 hét?
2010. aug. 31. 11:07
 10/33 anonim ***** válasza:

Erre az eredményre 4 hetet kell várni és nekem egy hete csinálták.

Te melyik nap mész?

2010. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!