Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folyás mitől lehet?...

Barnás folyás mitől lehet? Problémát jelenthet?

Figyelt kérdés
Kb 7-8 hetes terhes vagyok. Már voltam orvosnál, a következő időpontom augusztus elején esedékes. Az elmúlt 1 hétben viszont 2-3 nap is előfordult, hogy barnás folyásom volt. (Enyhe) Nem tudom, hogy ez mit jelent, az előző terhességemnél ilyet nem tapasztaltam..
2021. júl. 18. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzéstől progeszteron hiányig bármi lehet, meg kellene nézetni.
2021. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már e-mailban jeleztem ezt az orvosnak (1x voltam eddig nála, hétvége is van, így nem tudom telefonon hívhatom-e ebben az esetben). Még választ nem kaptam, de kicsit aggódom, 1 hete voltam nála, akkor mindent rendben talált :(
2021. júl. 18. 15:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Be kellene menned ügyeletre.
2021. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de kicsit tartok tőle, hogy ezért elhajtanak, mert vérzés (szerencsére) nincs.
2021. júl. 18. 15:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A barna folyàs, azért barna, mert vér van benne..
2021. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam a vérzést, hogy menstruáció szerű. Első gondolatom az volt, hogy holnap reggel, amint lehet felhívom az orvost.. de nem tudom mennyire okoz bajt a 'várakozás' addig.
2021. júl. 18. 15:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Legalább telefonálj be az ügyeletre, hamár elmenni nem szeretnél.

Majd megmondják mi legyen.

De Én már rég bementem volna a helyedben.

2021. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnék. A barna is vér, bajt jelezhet. Persze jó esély van rá, hogy semmi komoly, de terhesen a vérzéssel nem szabad várni.
2021. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 hetesen volt barna folyásom. Én bementem vasárnap délelőtt az ügyeletre. Megvizsgáltak, nem találták az okát, azt mondták gyakran előfordul. Végül pár nap alatt elmúlt. Nem kaptam sem progeszteront, sem semmit. Azóta minden rendben szerencsére.

Terhesen semmilyen vérzés nem normális, nem pofátlanság ilyenkor ügyeletre menni!

2021. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az orvosom sajnos nem értem el, az ügyeletet felhívtam, ahol közölték, hogy be ne menjek addig, amíg nem görcsölök és önt el a vér mert nem tudnak velem mit kezdeni, erre nincs idejük, ha a baba el akar menni úgyis elmegy.

Gondolhatjátok mennyire borultam ki.

2021. júl. 18. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!