Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folyás mitől lehet?...

Barnás folyás mitől lehet? Problémát jelenthet?

Figyelt kérdés
Kb 7-8 hetes terhes vagyok. Már voltam orvosnál, a következő időpontom augusztus elején esedékes. Az elmúlt 1 hétben viszont 2-3 nap is előfordult, hogy barnás folyásom volt. (Enyhe) Nem tudom, hogy ez mit jelent, az előző terhességemnél ilyet nem tapasztaltam..
2021. júl. 18. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem szabad nekik telefonálni! Ott ráznak le ahol csak tudnak. Egyszerűen csak be kell menni, egy vérző terhest el kell látniuk. Azzal meg nem szabad foglalkozni, hogy bunkók és morognak. Had morogjanak. Aztán max annyit mondanak, hogy nem tudják mi az oka és van ilyen. De az is lehet, hogy kiderül az oka. Ki tudja.

Szerintem ne idegeskedj, holnap pedig már hétfő van, próbáld meg elérni az orvosod. Ha nem sikerül, akkor ambulancia minden kórházban van, nyugodtan bemehetsz oda is.

2021. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj be,megnéznek ha még nem szedsz akkor írnak fel progesteront plussz magnézium+rutascorbin amit még vehetsz és pihi!semmiképp ne várj hidd el tapasztalat!! Majd írj! Szorítok 🙏
2021. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a minimális barnás folyással az orvosom tökre beparáztatott, mivel eleinte én is csak azt gondoltam, hogy ez csak barna folyás, nem vér. De bizony vér az, még ha minimális is. Nálam vér, vizelet vizsgálat, és hüvelyi UH is volt,a biztonság kedvéért, ezekre már másnap SOS elkuldott a vizsgálat után. Végül progeszteront írt fel a doki miután kielemezte az eredményeket. Szóval lehet hogy nem lesz jelentősége a folyásnak, de lehet kezdődő vetélés is. Mindenfélét hallani..
2021. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is 8 hetes vagyok. Utolsó voltam
2021. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sikerült elérnem az orvosom (asszisztensét), kiderült, hogy szabadságon van az orvosom, de csütörtökön már lesz, így aznapra kaptam is időpontot hozzá. Addig pedig azt mondták próbáljak pihenni és nem stresszelni semmin.:)

Egyébként ma már el is múlt szerencsére, reméljük így is marad.

Illetve azt mondta ez a legelején teljesen normális, elég sűrűn elő is fordul, de nem kell egyből pánikolni, nem feltétlen lesz rossz vége

2021. júl. 19. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!