Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori mostanaba...

Mennyire gyakori mostanaba hogy nem veszik ossze az iker terhesseget?

Figyelt kérdés

35 hetes terhes vagyok

Mindenki azzal jon hogy hatalmas a pocakom es nehogy ikrek legyenek mar komolyan belem beszelik 😂

Minden uh-n voltam ,genetikain is 4D-is voltunk mindenhol egy kislany lattak.

Szerintetek mennyi az eselye h megis ikrek?


2021. júl. 19. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen hogy ne vették volna észre!

Legkésőbb 12.hetin feltűnt volna

2021. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zéró esély van rá. Más miatt nagy.
2021. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát max amikor hatos vagy hetes ikrekkel terhes az ember ott elszámolhatják magukat, de amióta uh van, azóta nem fordul elő ilyen.

Anyukám 42 évvel ezelőtt volt velünk terhes, akkor nem volt még a városban ultrahang. Ő kérdezte a dokikat, hogy nem lehet hogy ikerterhesség mert akkora volt a hasa, de mivel mindig csak 1 szívhangot hallottak ezért kizárták. Hát aztán 2 hónappal hamarabb megindult a szülés de még ott se aggódott senki, mert hát nagy a baba... Mikor kibújt a tesóm 2100g-mal, akkor persze észrevették, hogy lesz itt még egy baba, én 2150g voltam. Állítólag én hátul voltam tesóm takarásában és ezért nem hallottak 2 szívhangot.

2021. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
0%. 40-50 eve siman elkepzelheto lett volna,de manapsag esetleg akkor,ha kihagyod a terhesgondozast,es sosem voltal uh-n.
2021. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

0%

Nekem már a 6+3 hetes UH-n megmondta az orvos, hogy biztos nem ikrek (más miatt kellett ilyen korán mennem, tudom, hogy ilyenkor még nem sok minden látszik).

2021. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen.

Genetikain a pár cm-es babanak megvizsgálják az összes létfontosságú szervét. Szerinted nem vettek volna észre egy második babát?

2021. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi idős terhesen már ikreket látni kell.Elképzelhető a mai világba,ha takarják egymást,hogy kettes ikrek-hármas,meg sokszoros ikreket később veszik észre.ha kettes ikrek nem takarják egymást,akkor 4-5.honapos terheségrem ár rég,2 szivhang 2 iker van azultrahangon.Neked 1 babád lesz és hasad,alkati kérdés meg magzatviz és baba is nagy
2021. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti,hogy észrevették volna. Nekem is hatalmas hasam volt és viccelődtek azzal,hogy tuti ikrek,de igazából csak nagy babám lett. 4200grammal és 56cm-rel született a kisfiam.
2021. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy pocakom volt az első babával. Anyós mindig poénkodott h biztos ikrek.

Szerintem csak furcsa voltam nekik. A meggymag is látszik rajtam ha lenyelem típus vok.

De akkor még nem tudták mekkora lehet az a has az ikrekkel.

Másodszorra látszott csak a különbség, mikor valóban ikreket vártam.

2021. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen eddig enis ezekkel nyugtattam magam,hogy tuti eszre vettek volna csak mindig ezt mondogattak h mar kb belem beszeltek hogy mivaaan ha nem vettek eszre?😂

Koszi mindenkinek🤗

2021. júl. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!