Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babánk lesz és a 7 hétnél...

Babánk lesz és a 7 hétnél vagyunk,reggel napközben mege este folyamatosan jelen van a hanyinger és olyan érzés mintha 24 órát dolgoztam... kinek mi volt iylenkor? Ez normális? Talán lehet iker baba? Eléggé már most lehet látni a pocakon a terhességet

Figyelt kérdés

Babánk lesz és a 7-dik hétnél vagyunk,reggel napközben mege este folyamatosan jelen van a hanyinger és olyan érzés mintha 24 órát dolgoztam... kinek mi volt iylenkor? Ez normális? Talán lehet iker baba? Eléggé már most lehet látni a pocakon a terhességet,holnap van idö pontunk.

Ti hogy éltétek meg? Szerintetek iker?



2021. máj. 18. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességemnél hulla voltam az első trimeszterben. Nem iker egyik sem (bár másodiknál a 12 hetes uh-n a doki szerint annak indult, nem tudom, számít-e vmit). Ilyen korán akkor sem látszik még a pocak, ha ikrek. Inkább puffadás lehet, nálam is az volt.
2021. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Második babánkat várom, mindkét esetben egésznap émelyegtem, 2-3szor hánytam. Mindkét esetben egy baba volt.

7hetesen max puffadást láthatsz, az a 2mmes embrió miatt nem lehet nagy a pocid. Kisfiamnál 25.héttől látszódott a pocakomom, most kislányomnál a 18.héttől kezdett nőni a pocak. Vékony vagyok 60kg most 169cm.

2021. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hullafáradt voltam, minden nap már délben könyörögtem az ágyamért. Nem ikrek.

Szerintem is a puffadás látszódhat, a baba még icipici.

2021. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ez a sok rosszullét normális? Nincs olyan pillanat hogy ne lennék :) látni a hason eléggé

Köszönöm a válaszotokat

2021. máj. 18. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hánytam napi 15-ször, hányinger egész nap, egy gyerek volt a hasamban. Az embrió ilyenkor néhány milliméter, ha ketten vannak, akkor sincs nagy hasad tőle, ez csak puffadás.
2021. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el, hogy az csak puffadás. Amiket leírsz, azok teljesen átlagos terhességi tünetek. (Ha beírod a google-be, hogy korai terhességi tünetek, egytől egyig meg fogod találni.) Nyilván nem kizárt még ettől, hogy ikrek, de 7 hetesen még épp hogy az ultrahangon látszik az embryo, nem hogy a hasadon. Majd mész az uh-ra, aztán ott megmondják, hogy hány baba van. Én mondjuk nem vágynék ikerterhességre, de úgy érzem, hogy te nagyon rá vagy erre pörögve :)
2021. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy éreztem magam, nem lettek ikrek. Szerintem nincs köze hozzá. Nem terhespocakod van, hanem durván puffadsz. Én is puffadtam az elején, aztán elmúlt, kisebb is lett a hasam :)
2021. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam is a 7. héten kezdődtek a rosszullétek, egész nap émelyegtem, egy falatot sem kívántam, közben persze ettől függetlenül muszáj enni.

Hányni szerencsére nem hánytam. A savam is iszonyatosan jött, szednem is kellett savlekötőt. Most léptem nem rég a 10. hétbe, lekopogom, kezdenek elmúlni a rosszullétek, étvágyam is jobban van. Ha elfogadsz egy tanácsot, a hányinger ellen tényleg az a legjobb, ha soha nem hagyod kiürülni a gyomrod. Csipegess mindig valamit, így kevésbé tör az emberre a rosszullét. Boldog babavárást! :)

2021. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szintén 7 hetes vagyok, nekem semmi tünetem nincs egyáltalán, az első terhességemnél sem volt, de a te tüneteid mind teljesen normálisak. A pocak az maximum puffadástól látszik ilyenkor, nekem az első gyereknél a 20. hétig nem kezdett el nőni.
2021. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
puffadástol lett nagy hasad? hányadik hétig hánytál?
2022. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!