Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érezhető az első magzat...

Hol érezhető az első magzat mozgás?

Figyelt kérdés

15 hetes terhes vagyok feküdtem pont a köldököm alatt 2cmvel (kb) mintha 2x egymás után ilyen buborék vagy bugyborékolás lett volna

Lehet ez a magzati mozgás? Vagy kizárt? Hihetetlennek tartom,valamivel össze keverném?



2021. júl. 19. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez az volt :) énis nagyjából ott ereztem
2021. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudom mihez hasonlítani nagyon gyenge volt ez biztos,meg mint amikor az embernek emészt a gyomra vagy nem is tudom,de még sem az volt
2021. júl. 19. 15:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Mintha buggyant volna de elég gyengén 2x egymás után lehet össze keverhetem valamivel ha ilyen gyenge volt
2021. júl. 19. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló érzés volt, bár nekem mellső fali lepényem van, én csak 18 hetesen éreztem. Szerintem is a babát érezted. :)
2021. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15 hetesen bőven lejjebb van a baba, mint a köldök alatt 2 cm. Azon a héten a köldök alatt kb 7-8 cm-vel ér véget a méhed. De persze ha fekszel, csalóka lehet :) Lehetett a baba is, és lehetett bélmozgás is. 1-2 héten belül már jobban el fogod tudni különíteni a bélmozgást a magzatmozgástól, ahogy erősödik a babád. Én pont úgy voltam az elején, ahogy te :) Nagyon figyeltem is magamat, mert a barátnőm, aki 1 héttel előttem jár már 14 hetesen érezte, és hát én sem akartam lemaradni :D
2021. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem hátsó falon tapad😊 hát majd kiderül hamarosan akkor remélhetőleg
2021. júl. 19. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy a babát érezted. A helye miatt. Ilyenkor még nem tart olyan fent a méh teteje, egész lent erezhetned mozogni, köldök alatt két centivel még nem .
2021. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nők nem olyan jól saccolják a méreteket, hála a férfiaknak, akik bemesélik, hogy az a 12 cm valójában 20 :D

Viccet félretéve, 15 hetesen max nagyon az alhasban tudod érezni a babát :)

Most vagyok 20 hetes és én még most is ott lent érzem (köldök alatt 6-8 cm), függetlenül attól, hogy már majdnem eléri a méhem a köldökömet. Annyi a különbség a korábbiakhoz képest, hogy már napközben is rengetegszer érzem, meg nem csak fekve, hanem állva, ülve is :)

2021. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!