Mikor érezhetem?

Figyelt kérdés

16+2 hetes a pici, és már mondogatják, hogy lassan éreznem kell. Lepény a mellső falon van megtapadva, úgy tudom, az érzést ez még eltolja.

Szoktam néha érezni valamit, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, és örülni sem merek ilyenkor, mert nem akarok valami másnak örvendezni. Mikor lehetek biztos benne, hogy ő az? Minden kis mozzanásra ki vagyok éleződve, és rögtön felfigyelek, olyan türelmetlen vagyok már..



2017. ápr. 24. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

18hkm

Én is nagyon vártam már hogy érezhessem a babámat,és a napokban kezdtem őt érezni,teljesen más érzés mind a bél mozgás,nem lehet őket össze téveszteni.

Leginkább ilyen buborékos érzéshez hasonlítanám ha érted mire is gondolok,viszont öröm minden perc,maga a tudat hogy ő ott lakozik bennem. Boldog babavárást kívánok neked!!!

2017. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor biztosan más? Mert az is eszembe jutott, hogy esetleg bénaságból nem tudom majd megkülönböztetni.
2017. ápr. 24. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj a bél mozgást azt már ismered,és ha ehhez hasonló érzést érzel de mégis más,akkor az a pici baba a szíved alatt :)

Én teljesen lent érzem őt a köldököm alatt és mikor háton fekszem mindig érzem hogy hol van pontosan bekeményedve a hasam olyan 25cmre és mindig ott érzem ezeket a bizonyos buborékokat :)

2017. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Buborékokat? Engem pöcköl valami kb 3 hete. 2 biztos időpontom van. Az egyik az irodában ebéd magasságában, aztán este, mikor vízszintesbe kerülök. Egyébként a 18. hetes UH-n csukott őssze-vissza, abból semmit nem éreztem. 21 hkm
2017. ápr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Melső falival az sem lenne meglepő, ha csak 20. héttől éreznéd. Egyébként tényleg nem lehet összekeverni a bélmozgással 13. héttől. Nekem olyan volt mintha alul buborékolt volna, mint mikor belefújnak szívószállal az üditőbe. 17. héttől érzem minden nap, de nagyon sokáig csak gyengén ezt a buborékolást éreztem. 24. héttől érzem erősebben a rúgásokat meg a tornaórákat :) Amúgy hamarabb éreztem a csuklását mint a rúgásokat XD ( valószíni nagyon jó pózba feküdt ki a hasamhoz) Nekem ugyan hátsó fali lepényem van még is elég későn kezdtem érezni. Meg eleinte gyakoribb volt, hogy csak este éreztem mikor oldalt feküdtem félig picit a hasamon. Ilyenkor kaptam az első rúgásokat.


Szóval kitartás nemsokára érezni fogod biztosra :) És, ha már valami furát érzel az biztos, hogy ő :)

Ja és igaz ám az is, hogy egyik napról a másikra sokkal jobban lehet érezni, szinte meglepő. Egyik nap még kis gyenge másnap meg kirúgja a ház oldalát :D


Minden jót :)

26hkm

2017. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első baba, én 18+3 hetes voltam, amikor először éreztem egy kis rúgást...pedig hátsó fali a méhlepény. Azóta viszont minden nap érzem ficánkolni, leginkább késő este, amikor már ágyban fekszem.

Hidd el, tudni fogod, ha a babád lesz az. :)

2017. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerköcnél melső falon tapadt.kislanyomat 18 hetesen ereztem,ő volt az első.A kisfiamat 16 hetesen ;) igazabol én sosem tudtam leîrni azt az érzést,de talán tényleg a szìvószálas példához hasonlít :)
2017. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!