Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hónapig dolgoztál terhesen?

Hány hónapig dolgoztál terhesen?

Figyelt kérdés
Te szerettél volna pihenni vagy orvosi utasítás volt?

2021. júl. 19. 17:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%

Miért van lepontozva az (konkrétan én, a 4. válaszoló), aki korán elment táppénzre?


Ugye nem valami irigység-féle, hogy nem kellett komoly probléma ahhoz, hogy könnyedén nélkülözzük a fizetésemet?

2021. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

31.hétig. Angliában éltünk és akkor költöztünk haza.

Eredetileg a 34.hétig dolgoztam volna, de a Covid berobbanása miatt (első hullám) előrébb kellett hoznunk a hazaköltözést. Utána le is zárták a határokat..

Egyébként nagyon jó munkahelyem volt, simán dolgoztam volna a végéig, ha Angliában maradunk.

2021. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%
11. Nem mindegy, hogy le vagy pontozva vagy fel? Ugye nem valami irigység-féle??
2021. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
26%
13: nem, te tökkelütött. Aki irigy, az nem pontoz fel:)
2021. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Minden kérdés alatt van valaki aki nyavalyog hogy le van pontozva… nem mindegy? Nem verseny. Ha meg ennyire számít és tudod hogy nem lesz szimpatikus a válaszod ne írj.
2021. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%

28. hétig tervezek dolgozni, utána 2 hét szabit még kiveszek, tehát táppénz 30. héttől.

Én szeretnék pihenni, mert fáraszt a meló illetve lassan átadom a feladataim (20 hetes vagyok), és azért jó utána fizetetten kolbászolni "tanácsadás" címszóval, de nem akarom hogy az összes vásárlást, nézelődést a legvégén kelljen csinálnom, amikor ki tudja, lesz-e rá energiám.

Egyébként korai szűrés igazolta a GDMet, már most is mérem állandóan magam hogy lássuk, kell-e inzulin. A kajatervezés, -mérés, majd a vércukormérés, ügyek intézése, babaholmikban tájékozódás mellett a melós átadás-átvétel már nagyon leszív.

De doki is partner szerencsére, ő is támogatja hogy ne toljam túl.

2021. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
te meddig dolgozol?nálunk sokan 8. honapig zsülésig dolgoztak
2021. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
78%

Szülés előtt 3 nappal dolgoztam utoljára.


A férjemmel mindketten tanárok vagyunk, nettó 145-ből nem egyszerű albérletet fizetni meg felkészülni a babára, szóval a muszáj vitt rá a munkára, én is jobban örültem volna, ha legalább az utolsó hónapban otthon maradhatok.

2021. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Technikusként dolgoztam, riasztó rendszereket szereltem be. 3.hónapban hagytam abba a munkát, akkor már nem esett jól cipelni, emelni, fúrni, létrázni. De a 16 hetes uh után amúgy is szigorú fekvésre lettem utalva, kora szülés veszélye miatt, bár végül 3 nappal a kiírt dátum előtt született a kicsi.
2021. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
52%

28. hétig, addig is nagyon vizesedtem, és a meleg meg a 10+ óra ülés nem nagyon segített rajta, így úgy döntöttem, hogy elég lesz.

Stresszes, pörgős munkám volt, nem nagyon tudtam pihenni sem.

2021. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!