Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hónapig dolgoztál terhesen?

Hány hónapig dolgoztál terhesen?

Figyelt kérdés
Te szerettél volna pihenni vagy orvosi utasítás volt?

2021. júl. 19. 17:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%
20 hetesen lettem veszélyeztetett terhes, 28 hetesen visszatartáson voltam, onnan már komolyan vettem és inkább elmentem táppénzre. 36. hétig terveztem dolgozni, utána szabi+CSED, hát nem jött össze és elég rosszul érintett lelkileg, anyagilag is :(
2021. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%
November 28-án még dolgoztam, december 4-én szültem. Szóval én elég sokáig.
2021. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Sokat emelgettem munkába,ezért 5.hónapig dolgoztam
2021. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%
nálunk családba rokonságba,régen anno dolgoztak ameddig birták 8-9.honapig
2021. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
81%
6. hónapig. Mondhatjuk orvosi utasításra, fogorvos vagyok, februárban szültem, covidos időszak. Fizikailag még egy hónapot bírtam volna, de mindenki mondta már a környezetemben (férj, anyós, após stb - mindenki orvos), hogy hagyjam abba. Adott pillanatban én sem éreztem már jól magam munka közben, utólag rengeteg betegemről kiderült, hogy tudatosan meglógott a karanténból és jött el amúgy halasztható kezelésre, miközben a vak is látta, hogy várandós vagyok. Rengeteg direkt kontaktom volt, nem csoda, hogy előbb abbahagytam.
2021. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
61%
8 hetesen szoltam bent, amkkor mar volt szivhangja a picinek. 10 hetesen el kellett jonnom tappenzre hematoma miatt , amugy egy korabbi veteles miatt a doki azonnal ki akart irni. En legalabb 5. honapig dolgozni szerettem volna.
2021. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

12 hetes koromig, az éjszakázás miatt.

Nagyon nem bírtam magam, szinte végig hánytam az egész ejszakat, nagyon fáradt voltam. Kb 70db szendvicset kellett megcsinalni éjszaka, én meg undorodtam minden felvágottól, így mindig a mosdóban kötöttem ki. Sajnos nem ment, pedig szerettem ott dolgozni(benzinkút)

A munkahely nem tudta megoldani, hogy csak 12 órában legyek nappal, így közösen arra jutottunk, hogy menjek el táppénzre. Mai napig benézünk a kislányommal hozzajuk, mert nagyon jó közösség volt :)

2021. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!