Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelés, 120 perc után...

Cukorterhelés, 120 perc után 7es érték. Diéta vagy még rendben van? (Max értéke 7,8 lehet)

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Szia

Nekem 7.2volt es nem kuldtek dietazni :)

Nekem a doki azt mondta hogy ez meg jo

2021. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem 7.7 volt, de még erre sem mondták, hogy diétázni kellene. Ettől független tartottam egy rendes étrendet.
2021. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is 7.2-vel semmit nem kellett csinálni.
2021. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintemnis jó a 7 egész, de azért nem csodaszép érték. Ha nem is diétáznék kifejezetten, azért érdemes lenne a nassolásra, mennyiségre, minőségre odafigyelni.
2021. júl. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha azt mondjak 7.8 a max miert kene 7.0ra dieta?? Ertelmezd mar
2021. júl. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem a kérdést... te írod, hogy 7.8ig jó. Neked 7....



Akkor szerinted?! Ez nem emelt matek... 7 kisebb mint a 7.8.. tehát jó... 🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️👏👏


Nekem 7.8al sem kellett semmit kezdenem, mert még éppen a határ.

2021. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Terhesség alatt 7 a határérték.

Én 7,1 el már voltam a cukor gondozóban, 26.hét óta diétázok. 31+4hkm

2021. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
7,8-ig jó. Nincs semmi bajod.
2021. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
7,8ig jo. Csak a magyarok szeretnek ebbol is bizniszt csinalni,hiszen valamibol meg kell elni a dietetikusoknak. 7,7 lett a 120 percesem. Orvos (nogyogyasz) dietat javasolt,de nem kuldott tovabb. Haziorvos szetint meg dieta sem kell. Masik belgyogyasz- endokrinologus haziorvos szerint szinten nem kell dieta. Engem nem hagyott nyugidni,annyi badatsagot olvastam az interneten... kb 8 hetig toltam a dietat,de nem meregettem grammokat,neztem szenhidratok felszivodasat stb. Meette otthon tobbszor is mertem naponta. Mindig jokat mertem. Aztan kivancsi voltam,miket merek dieta nelkul,csoki utan,stb. Azok is jo ertekek voltak. Ha tudnad hany terhes nonek kell inzulinnal szurkalnia magat foloslegesen,illetve hany nonek inditjak meg terhessegi cukorra hivatkozva (egyebkent tokeletes cukorertekekkel) a szulest. Koztudottan az inditott szulesek tobbsege csaszarral vegzodik,illetve sokkal fajdalmasabb,mintha magatol indult volna el. Orvos ismeroseim szerint,illetve a legtobb kulfoldi orszagban, nagyon nem ott kezdodik a cukorbetegseg terhesseg alatt,mint nalunk. Borzalmas mennyi stresszt okoznak ezzel egy varandos anyanak. Nem azt mondom,hogy az a jo,ha valaki peksutit eszik csokival,majd csipszet es kolaval mossa le. De azert ne oruljon mar bele az ember fia. Facebookos terhssegi cukros csoportba olyanokat lattam,hogy a hajam egnekallt. Pl valako 20 gramm valami helyett veletlenul 24 gramm valamit evett,es most baja lesz a babanak? Masik csoportban,ami ir-es meg valaki cukormemtes FOGKREMET keresett...
2021. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Az drasztikus minden grammot mérős diéta és az össze-vissza zabálok között van átmenet, nem is kevés. Az inzulint meg nem tudod mérni, lehet hogy a cukor rendben, de az inzulin ettől még lehet kiugró, ami nem tesz jót a babának.

Nagy biznisz, ez így van, orvosok, dietetikusok, boltok keresik magukat halálra rajta, de ettől függetlenül nem kell csokival,nutellával tömnie magát senkinek terhesen. Ha valakinek nincs ennyi önuralma azt nagy meglepetések érik majd a gyermeknevelés során.

2021. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!