Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 napja kesik a mensim....

8 napja kesik a mensim. Vettem x epil gyorstesztet. Este csinaltam egyet ahogy ra pisiltem egybol ket csik. Reggel is ket csik. De mennyire megbizhato? Mert par honapja volt ilyen mar csak akkor nagyon halvany csik volt es utana 1het mulva megis jott

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű kémiai terhességed volt pár hónappal ezelőtt. Ez sajnos gyakran előfordul. Ha 8 napja késik és 2 csíkos lett a teszt, akkor 100 %, hogy terhes vagy.
2021. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fals pozitív nem igazán szokott lenni,szóval gratulálok. Egyesnel igaza van
2021. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor mindket mellem azert fajhat. Mar tegnap este hanytam. Meg ma reggel is majdnem de nagyon rossz a gyomrom ugy erzem h ehetnek de kozbe meg olyan hanyingerem van ez gondolom normalis. Csak 19 eves vagyok es meg nem tapasztaltam ilyet. Mert gyakran rosszul vagyok sokat szedulok meg ilyesmi es azt hittem csak a szokasos. De koszonom a valaszokat
2021. júl. 21. 11:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor neki altam fogamzasgatlot szedni akkor bealt. De mar nem szedem 2 eve es ujra ossze vissza jon meg.volt amikor 1 honapba 3szor is meg volt olyan h kihagyot egy honapot es ezert nem vagyok biztos benne. Dokihoz elmegyek mindenkeppen csak tanacstalan vagyok.
2021. júl. 21. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív teszttel igazából biztos lehetsz benne. Általában a negatívból szokott pozi lenni,de fordított esetben mindig van baba...kémiai is lehetett az előző igen.
2021. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is hallotam meg ilyet. Hogy keniai terheseg. Koszonom a valaszodat
2021. júl. 21. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az azt jelenti ,hogy valami elindult de megállt,nem ágyazódott be.Nagyon sokan nem is tudják ,hogy ez történt. Ilyenkor elkezd hcg termelődni és azért van pozitív teszt. Aztán megjön,mintha mi sem történt volna.
2021. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!