Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kockásabb izmosabb genetika...

Ha kockásabb izmosabb genetikailag a hasam akkor kevésbé fog kidudorodni a baba pocak? Nem lesz olyan nagy has?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Nagy pocak lesz
Nem lesz akkor nagy a pocak ha izmosabb a has
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs összefüggés. Izmos hassal is nagy a pocakom. Mindenki azt hiszi, hogy már csak pár hét van hátra, pedig még csak a 22. hétnél tartok.
2021. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg kicsi, pedig nincs is rajta izom. 33 hetes vagyok, de még mindig azt hiszik, félidőnél járok.
2021. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem kockás volt a hasam, s majdnem 30.hétben jártam mikor már azt mondták, hogy látszik, hogy terhes pocakom van.

Nem volt egyáltalán nagy mikor mentem szülni.


Második már sokkal hamarabb látszott , kb 20 héten mondták, hogy feltűnő. Bár akkor előtte már nem volt kockás hasam :)

2021. júl. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem törvényszerű! Nekem nem volt nagyon izmos a hasam, de olyan kicsi volt a terhes pocakom, hogy szülőszobán is azt kérdezgették folyton, mekkorának mérték a babát, mert igen kicsinek tűnik kívülről.
2021. júl. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első terhességem előtt elég intenzíven edzettem. Ugyan nem igazán volt kockás a hasam, de izmosabb volt, mint az átlag. Nagy hasam lett, már elég korán látszott is. Nincs összefüggése a kettő között.
2021. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez alkattol és génektől,has izmoságátol függ.Előfordul,hogy aki t erheség előtt kondizik és kockás a hasa,terhesen is tart az izom akkor kicsi has lesz szüléskor is
2021. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiammal való terhességem elött aktívan spirtoltam, a kockák is valamelyest látszódtak.

Mégis a 25.héttől úgy néztem ki, mintha napjaim lennének hátra csak.


Most 2 és fél éves a fiam, azóta semmit nem tettem a testemért, ismét várandós vagyok.

30.héten járok, de még most sincs akkora hasam, mint fiammal a 20.hét környékén.

2021. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!