Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sikerült IR, Pcos mellett...

Ha sikerült IR, Pcos mellett teherbeesnetek egészséges gyerekeket született?

Figyelt kérdés
Én a Metformint szedem de ígyis kései tüszőrepedésem van, vagy nincs is ezért valószínűleg Clostybegytet kell majd szednem hogy sikerüljön a baba plusz még apró ciszták is vannak mindkét petefészkemben de erre nem mondott az orvos semmi konkrétat. Ennyi baj mellett félek, hogy ne adj Isten beteg gyereket szülnék. Nektek milyen tapasztalatotok van?
2021. júl. 23. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

3 spontán egészséges gyermekem van pcos +ir mellett.

Az elsőnél szedtem a merckformint.

2021. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első babám az első hónapban megfogant pcos mellett, problémamentes terhesség, egészséges kislány. Nem szedtem semmit. Másodikkal 1 évet próbálkoztunk, clostilbegyttel sikerült a 3.hónapban teherbe esni. Terhesség problémamentes, kivéve hogy egyszer voltam covidos alatta és volt még egy lázas megbetegedésem. Egészséges kisfiú. Nem tudom hogy pcos miatt, de mindketten viszonylag nagy babák lettek, lányom 55 cm és 3920 gr, fiam 57 cm és 3970 gr.
2021. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen egészséges.
2021. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerül megfogannia, és kihordani, akkor semmi köze a betegségednek hozzá.


Max. , hogy örökölheti az IR-t stb

De ez meg olyan, hogy nálunk a rák halmozódik.

2021. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A diétápt és a sportot is tartod szigorúan?
2021. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 spontán terhesség, 3 egészséges gyermek.
2021. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!