Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek melyik terhesvitamin...

Kinek melyik terhesvitamin vált be? Szedtetek?

Figyelt kérdés

Komplex terhesvitamint ajánlanátok, vagy elég az első vizsgálatig a Folsav,

D-vitamin és Magne b6, és majd az orvos megmondja?

Nem a reklámok alapján szeretném kiválasztani.



2021. júl. 23. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
(egyik babával sem szedtem, csak folsavat, vasat és magnéziumot)
2021. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Szia! A próbálkozós időszakban csak folsavat szedtem, illetve C-D vitamint, de azokat amúgyis. Aztán Femibion. Nekem ez bejött, a Trimesztert próbáltam még, de az annyira nem vált be. Nehéz volt lenyelni, és összetevőket nézve is jobbnak találtam a Femibiont. Egyébként terhersvitamin mellett is érdemes pluszban szedni, az elejétől vagy idővel, vasat és magnéziumot. Egyébként biztos sikeresen végig lehet csinálni a terhességet t.vitamin nélkül is, csak engem megnyugtat, hogy szedem. Hiába eszik az ember változatosan, egészségesen, nem olyanok a mai ételek tápanyagtartalmai, mint x10 évvel ezelőtt.
2021. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a JutaVit jött be. Mellette még szedtem magnéziumot, vasat, D vitamint.
2021. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a GAL babaváró vitaminja a nyerő, a jól hasznosuló formulák miatt.
2021. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Jutavitet szedtem de vashiányos lettem úgyhogy vasat szedtem pluszban mellé és magnéziumot és kollagént is.
2021. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Már a terhesség előtt szedtem vasat, folsavat és D vitamint. Majd utána ezek mellé Femibiont. Így tökéletes volt a vérképem
2021. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Orvosom mutatott egy táblázatot amibe szinte összes terhesvitamin rajta volt ha nem is az összes 20 fajta tuti. ( Femibion, Elevit, Trimeszter, Gravida)

Mutatta melyikbe milyen ásványi anyagok, vitaminok vannak, melyikbe van több fajta, melyikbe van tényleg nagy dózisba az ami fontos terhesség alatt.

Ezek szerint a Gravida Optima győzött.

Kisfiamnál is ezt szedtem, és most is ezt szedem.:)

2021. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Gravidát szedtem mindkét terhességnél, teljesen meg voltam elégedve vele. Nekem fontos volt, hogy egy komplex vitamin készítményt szedjek, ne csak 1-2 félét, mert előtte is szedtem multivitamint.
2021. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Szülész-nőgyógyász mondta egy videójában, hogy a terhességet megelőző és 12. hétig szedett folsavnak tudtak csak tudományosan kimutatni jótékony hatást a magzatra. Illetve a D vitamint, de azt terhességtől függetlenül is érdemes szedni.

A megfelelő étkezés mellett nincs szükség kiegészítésre, nagyobb baj, ha valaki szedi a terhes vitaminokat és közben gyorskajákat és egészségtelen kajákat eszik.


Én biztosra megyek, igyekszem egészségesen enni és ez mellett femibiont szedek és tőzegáfonyát (felfás ellen). Nálunk a gyógyszerész orvos felesége szedte a femibiont és úgy voltam vele, hogy ami a gyógyszerésznek megfelel, az nekem is.

2021. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Már a próbálkozás előtt elkezdtem szedni a Femibion 0-t, azóta is ezt szedem csak mostmár a 2-t + D vitamint és igény szerint magnéziumot.
2021. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!