Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5-6 hetes kismamák, nektek...

4-5-6 hetes kismamák, nektek mik a terhességi tüneteitek, és hogy váltakoznak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 23. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Először nagyon hisztis voltam.Tényleg,kibírhatatlan voltam még saját magamnak is.Ez lehetett az első két hét.

Szokatlan volt.Aztán egyre nehezebben bírtam a meleget.Tény,hogy 37 fog is volt,de bent a házban klíma van.Hiába mostam arcot,nyakamba tettem vizes hideg törölközőt,hideg zuhanyt vettem akkor is nagyon melegem volt.

Majd jött egy pár napra a melleim furcsa fájdalma,olyan..zsibbadászserű érzés volt.Hirtelen beugrott,hogy én ezt éreztem amikor legutóbbi terhességem után folyt a tejem.

Nem folyt semmi,de olyan érzés volt,olyan kis..kellemetlen.A melltartó viselése is fájt,meg voltak duzzadva kicsit a melleim.


Utána szokás szerint jött a rosszul lét,a hányás,majd az elviselhetetlen folyamatos fejfájás mellé..

2021. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

5 hetes vagyok, van amikor jól vagyok van amikor hányinger, hànyás.

Nagyon fàradékony vagyok, aludnék egésznap, de egy 1,5 éves örökmozgó mellett nehéz.:D

Néha vannak hangulatingadozásaim.

Remélem ennyivel meg is áll, mert kisfiamnàl 18. hétig hánytam, hátha ez most elkerül:D

Te hogy vagy kérdező?

2021. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huu, köszi. És a hisztisség meg a mellfájdalom mikor múlt el? Egymás után következtek?
2021. júl. 23. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

A kettő kb egy időben jelentkezett és a mellfájdalom múlt el hamarabb.Nem tartott sokáig,de elég figyelmeztető jel volt.

Maga a bimbó udvar duzzad meg,kemény,érintésre fáj,és ha a melltartó nyomja vagy dörzsöli nagyon kellemetlen (sőt,még sokszor a póló se kényelmes..)

Ezek kb a 4.hétig múltak el.Utána jött sorban a többi és még így 12 hetesen is szenvedek velük.

2021. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második választ is! Nekem van egy egy éves togyogóm, mellette olyan hisztirohamjaim vannak, hogy sajnálom szegény férjemet ès magamon is meglepődöm hogx ez hogy bukott ki belőlem, sokszor hülyeségek miatt. Most vagyok 4+5, aludni nem tudok éjjel, a melleim kb egy hétig fájtak, én se bírtam a melltartót sem elviselni, se hason aludni. most meg elmúlt, és emiatt aggódom. Akkor majd biztos megnyugszom kicsit ha lesz szívműködése a babàbak, de addig nagyon feszült vagyok h minden rendben legyen velünk.
2021. júl. 23. 20:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Akik idejárnak lepontozni a válaszadóimat, írják már meg hogy miért/mi alapján teszik!
2021. júl. 23. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!

Énis pont ezt vettem észre hogy lepontoztak( 2-es vagyok) nem is èrtem miért.:)

De ha gondolod folytassuk priviben, ott nyugisabb:)

2021. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írok😊
2021. júl. 25. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!