Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen megfázott derekam,...

9 hetesen megfázott derekam, mi a teendő?

Figyelt kérdés
9 hetes kismama vagyok és délutántól a jobb oldalon a derekam fájdogál,nyomásra is érzékeny, szerintem megfázhatott.Van valami házi praktika amit tudok rá alkalmazni hétfőig?Akkor felhívom a házi orvost.
2021. júl. 23. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem megfázott,hanem jött a derék/hátfájós terhességi tünet.:o
2021. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha fájásra, nyomásra is érzékeny, lehet vesefájdalom is.
2021. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Véletlenül bekapcsolva maradt a klíma éjszakára egy pár napja (pedig nem volt hidegre állítva és csak 2%-on ment), már akkor éreztem hogy valami nem ok, de úgy igazán most fájdogál, meg érzékeny.Ebből gondolom,hogy megfázhatott.Azt tudom, hogy ha ez bebizonyosodik akkor antibiotikum kell, de hétfőig mit gondoltok mit tudok csinláni, hogyvrgy kicsit segitsek magunkon?
2021. júl. 23. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg melegen tartani.Takard be mindig a derekad,ne hordj most (ha szoktál) haspólót,meleg vízben pihentesd egy kicsit (nem forró,terhesen úgy tudom forró vízben nem szabad fürdeni)
2021. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen nincs, hogy megfázik a derekad, az nem egy szerv, erre senki nem fog antibiotikumot írni. Ha felfáztál, vesemedence-gyulladásra utaló jel van, az más. Illetve fájhatnak az ízületeid is, inkább a terhességtől, mint egy kicsit hűvösebb levegőtől, de az biztos nem bakteriális gyulladás, amire antibiotikum kéne.
2021. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült derék fájdalmadat megszüntetned? hogy vagy te és babád?
2021. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!