Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » RH pozitív vercsoportom...

RH pozitív vercsoportom ellenére ellenanyag kimutatathato a terhessegem kezdete óta. Eddig 1:2 volt a titer mértéke. Most 26 hétre 1:8-ra emelkedett. A covid oltas nem befolyásolhatja azt a szintet?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Semmi köze hozzá.

Divatos most mindent a covid oltásokra fogni, de sok valóságalapja nincs.

2021. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Az apa milyen vércsoportú?


A baba valoszínű negatív, ennyi


De ritka esetben összeakad ezaz, akkor is, ha két pozi embernek születik gyereke ( dokim mondta, amikor mondtam, hogy halál nyugodt vagyok, mert azonos a vércsoportunk és az rh faktorunk is a gyerekek apjával.

2021. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Attól is függ, hogy milyen ellenanyagot termelsz, mert sokféle van (anti-D, anti-K, anti-E...stb.) nem mindegyik egyformán ártalmas a babára.

És attól, hogy az RH-ra pozitív vagy, más antigénekre lehetsz negatív, így azokra termelhetsz ellenanyagot.

Az én vércsoportom pl. ilyen:

0 RH- e+E-c+C-k+K-

Az értékelés szerint csak O-, C,E,és K antigénekre is negatív vért kaphatok.

2021. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!