Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Emelkedett HCG, terhesség?

Emelkedett HCG, terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Voltam vérvételen vizsgálat előtt 4 napja (Jan7) ahol emelkedett HCG-t mutatott a vérkép.

2napra rá nődokinál voltam, ahol terhességre utaló jelet MÉG nem látott, de épp a beágyazódási szakaszt láttuk csak, lehet ma még korai de csináltam egy tesztet amit Papír szerint már hat nappal előtte meg lehet csinálni de Negatív lett.

Kedden kellene megjönnie. Volt már így valaki?



2020. jan. 11. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovuláció után hányadik napon voltál vérvételen és mennyi lett a hcg?
2020. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom nem terveztünk még babát nem foglalkoztam vele így nem számolgattam.

A HCG 25.7 volt akkor ez az utolaó menzi első napjától számított 21.-napon volt ma ez +4nap

2020. jan. 11. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy hcg vérvétel még nem mérvadó. Minimum kettő kell, hogy lehessen látni hogyan emelkedik. 2-3 naponta duplázódnia kell a hcg-nek.

A beágyazódást nem láthattátok, mert a hcg már csak a beágyazódás után kezd termelődni. Plusz ha így lehetne követni uh-on a beágyazódást, akkor pl minden lombik könnyebb lenne érzelmileg, nem kéne 10-14 napokat várni a beültetés után.

2020. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!