Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok. Reggel óta...

35 hetes vagyok. Reggel óta furán fájdogál a hasam, fáj a derekam. Szóval mindenem úgy mint annó mensi előtt. Ráadásul állás és járkálás közben feszítő érzést érzek a szeméremcsomtom és olyan mintha a hüvelyem körül is. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Remáljük csak jóslófájások még ha nm rendszeres....nekemis volt ilyen magne b 6??Még jó lenne két hétig kihúznod:)
2008. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem marad abba menj orvoshoz.Nekem is így kezdődőtt de már rendes időben.Nem ijesztgetni akarlak!Drukkolok,hogy minden OK.legyen.
2008. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is így kezdődött ebéd után este 10re megszültem a kislányom!
2008. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A fájdogálás miatt kérdezd a dokit. A szeméremcsontos fájás a kötőszövetek lazulása miatt lehet. Van akinek a medencéjében, van akinek a szeméremcsontnál fáj. Nekem 18 héttől fáj, ha állok, ha járkálok, 10 perc állás és mintha kést döfködnének belém. Akinek mondtam (doki, védőnő, tornász) csak széttárta a kezét, hogy ez van. Nagyon nem tudsz mit tenni ellene. Egyik kismama azt mondta, neki használ, ha lefekszik és felteszi a lábát egy székre, derékszögben. Aztán persze lehet hogy már közeledsz a végéhez. :) 34 hetes
2008. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!