Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismama vagyok a...

39 hetes kismama vagyok a vizeletemben egy kis fehérje és vér található. Ez az első terhességem, megkérdeztem hogy ez utal e a szülésre azt mondta szerinte igen. Több gyereke anyukák szerint is lehetséges ez? Most 30-ára vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A 39. héten már minden a szülésre utal :))) Nekem soha nem volt sem vér, se fehérje a vizsgálatokat meg a vizeletben, csupán elenyésző számú, mégis a 38-39. héten születtek a gyerekeim... a vizsgálatokat meg a 36. héten csinálták.
2010. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább veseproblémára utal. A vérnyomásod rendben van? Biztos hogy fehérje volt benne? Nem fehérvérsejt?
2010. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utalhat szülésre, de pl volt egy csaj a tanácsadáson kinek úgyanúgy vér volt a vizeletében azt rá 2 hétre még mindig egyben volt.
2010. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem a szüléshez semmi köze annak h vér volt a vizeletedben.ha szüés közeledtét jelezné,tehát tágulás miatt lenne vér akkor az nem onnan jönne ahonnan a vizelet.sztem felfáztál vagy veseproblémád van a fehérje meg utalhat toxémiára is.
2010. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tévedtetek ezt pénteken kérdeztem vasárnap már szültem.zért köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 5. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!