Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kaptam meg a laboreredménye...

Ma kaptam meg a laboreredményemet. Nagy mennyiségű fehérje van a vizeletemben.5 hetes kismama vagyok. Csak hétfőn jutok el a belgyógyászara. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


Nem ijesztgetni akarlak , de ha nagy mennyiségben jelen van, az valamiféle gyulladásra is utalhat.

2009. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt én ikres kismama vagyok és a 6. hétben volt ez nekem csak nekem volt mellette aceton és genny is benne. Nekem nagyon sokat kellett innom és elmult egy hét alatt, nekem azt mondta a védőnő 20 kg-onként igyak megy 1 l vizet vagy bármit de főként vizet. nekem nagyon sok volt mert én 98 kg vagyok nekem ez napi 4,5 l viz volt. De elmult egy hét alatt megérte
2009. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Közepsugaras vizeletet adtäl le? Ha igen, akkor nem tul jo. De ha nem közepsugaras volt, akkor simän lehet benne feherje... Nekem mindig csomo van benne, mert ha közepsugaras vizeletet adnek le, arra sem lenne eleg, hogy benedvesitse a poharat :o)))))) Az elejetöl kezdve igy van nälam :o)

Boldog babaväräst! 34 hetes km

2009. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet az is, hogy folyás került bele.

Illetve ahogy az előttem szólók írták húgyuti gyulladásra is utalhat.Sajnos tapasztalatból írom, nekem 20. héten katéterezni kellett a vesémet, azóta sosem ment 35-40 alá, de volt olyan, hogy 90-95 volt benne.De ez ezzel jár. Napi 3,5-4 l folyadékot próbálj meg legyűrni, ebben legyen 1-2 csésze kamilla tea is.

Ne aggódj, lehet, hogy csak egy kis felfázás vagy tényleg az, hogy belekerült egy kis folyás.

2009. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

aakkor a nőgyógyászatra menj fel, mert fertőzés miatt van/lehet.

Nem szeretnélek ijesztgetni, de korai vetélést is okozhat.

Fogsz kapni vizelet fertőtlenitőt, meg sok folyadékot kell inni és ennyi, de időben lásson orvos.

Jó egészséget neked/nektek és vigyázz magatokra

2009. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Az van a leleten, hogy: 100mg/100ml.20-ig jó, tehát ez elég sok. A vizeletem többi része viszont negatív. Egyébként már a terhességem előtt is volt fehérje a vizeletben, de sem a házi orvos, sem au üzem orvos a munkahelyen nem küldött sehová. Most viszont ez már tényleg sok és hát mivel babás vagyok aggaszt is. Attól is lehet hogy kevés folyadékot iszom, mert hát max 2 liter iszok, és ebben már benne van a leves is.
2009. szept. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!