Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején barnázás?

Terhesség elején barnázás?

Figyelt kérdés

5. héten vagyok, egy hete lett pozitív a tesztem. Eddig szinte semmi folyásom nem volt, ma viszont elkezdtem picit barnázni. (Egyszer cseréltem tisztasági betétet)

Aggódnom kéne vagy valamennyi még normális?

Eléggé félek, első baba és 9 hónapja vártuk.



2021. júl. 24. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt barnázás terhesség elején, semmi gond nem volt. Azt mondta az orvosom, hogy többször előfordul, mint ahogy azt gondoljuk.
2021. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%

Szia elso terhessegemnel igy voltam felhivtam orvosom es irt fel nekem progreszteront.

Szerintem hivd fel a dokidat mert nem egeszseges ha barnazol

2021. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt, igaz nekem pár héttel később, felhívtam a dokim, azt mondta nagy valószínűséggel nincs baj, de azonnal ügyelet. Igaza lett, tényleg minden rendben volt, nem tudták megállapítani pontosan mi okozta. Viszont én biztos, hogy ügyeletre mennék vagy felhívnám az orvosom, hogy mi tévő legyek.
2021. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre hiába mész,nem tudnak mit csinálni.Ez ilyen,50-50%
2021. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hétig barnáztam az elején, semmi gond nem volt.
2021. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!