Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés, barnázás terhesség...

Vérzés, barnázás terhesség elején. Mennyi időnként mentetek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva kell mennek a dokihoz terhesgondozásra. Kaptam utrot magnerotot...de még mindig barnázok! Nem akarok minden héten menni hogy túlaggódósnak tűnjek...de ha nem megyek 1hónapig akkor meg felelőtlennek érzem magam!
2017. márc. 22. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hetente kellett mennem, mert korábban volt egy elhalásom a 10-11. hét környékén és ez a terhesség is barnázással indult. Nekem ez a 2 hét is néha borzalmasan hosszúnak tűnt, folyton aggódtam és csak az újabb uh nyugtatott meg. Sztem 2 hetente érdemes elmenni egy uh-ra! Kellemes babavárást!
2017. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is utrot használtam, naponta 2X2-t
2017. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mitöl van a barnázásod?


Nekem pl volt barnázásom, de az orvos semmit nem írt fel, mert igazából a hüvely bemenetnél volt, a hajszálerek elpattantak, mint egy orrvérzés. Ez tartott a 14-ik hétig. Az elején mentem többször, mert mindig megijedtem, de aztán többet nem.


Ha neked mint az elsö olyan eset miatt van, vagy is a vetélés kockázata fent áll, akkor beszéld meg a dokiddal mennyi idönte kell menned. Ha csak külsö barnázás akkor megfelesleges menned.

2017. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem olyat nem mondtak h mi okozza!
2017. márc. 22. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mondtak, de nem kerdezted meg ?? Nekem ez lenne az alap, hogy megkerdezem.

Nem mindegy, hogy mitol van. Nekem pl haematoma miatt volt, nem volt gond belole.

2017. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig tudják megmondani, mitől van. Nekem se láttak semmit, annyira enyhe volt, mégse maradt meg a baba. Kérdező, ha magánorvoshoz jársz, annyiszor mész, ahányszor csak akarsz, nem fog haragudni. Nyilván olyan helyre érdemes menni, ahol helyben csinálnak uh-t is.
2017. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónapig barnáztam\véreztem ezidő alatt eleinte hetente,utána 2 hetente uh...A 18 hetes ultrahang a 16.uh-m volt a terhesség alatt.Azóta már 2 éves

Következő babával ismét pecsételtem.8hetesen alig észrevehetően.Nem látta a doki honnan jöhet a vér,pihenés +magnézium volt a javaslat.Ez volt kedden.Szerda éjszaka erősödött a vérzés,csütörtökön délelőtt ismét uh,ahol már látszott egy pici haematóma..2 hét múlva rendelt vissza.

1 hónap ilyen esetben sztsok

2017. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!